Trekkerdag Soest
 


We tellen af:
787 uur (32 dagen)


Op de hoogte blijven?


van doorn soest

Uitslagen Trekkertrek


Jaar: 2017 |2016 |2015 |2014 |2013 |2012 |2011 |2010 |2009 |2008 |2007 |2006 |



  1e. klasse standaard tot 2800 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Jacoline van Schaik uit Zegveld, startnummer: 1.04
International 633
88,2288,22
2Willem-Jan Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 1.01
John Deere 1630
86,5086,50
3Jack van de Bunt uit Nijkerkerveen, startnummer: 1.06
Zetor 3511
84,1284,12
4Leo Beekhuiszen uit Eemnes, startnummer: 1.03
David Brown 880
82,6082,60
5Cor Siebkes uit Nunspeet , startnummer: 1.07
David Brown 880
82,2082,20
6Dirk Roks uit Overberg, startnummer: 1.02
International 423
80,8480,84
7Mark Bouman uit Nederhorst den Berg , startnummer: 1.05
Deutz 5206
      
  2e. klasse standaard tot 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Alice Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 2.01
Ford 5600
100,0098,04198,04
2Jasper uit Streefkerk, startnummer: 2.11
International 733
100,0091,01191,01
3Peter Blom uit Eemnes, startnummer: 2.05
International 844-s
100,0086,23186,23
4Kees Griffioen uit Westbroek, startnummer: 2.08
John Deere 820
100,00100,00
5Jacco Overeem uit Ede, startnummer: 2.02
Valmet 605
95,3195,31
6Albert Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 2.10
John Deere 2130
95,1695,16
7Johan Hendriksen uit Hoevelaken, startnummer: 2.03
John Deere 2120
91,3391,33
8Leo Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 2.06
John Deere 1630
90,7390,73
9Jan van Deuveren sr. uit Hoevelaken, startnummer: 2.04
Utb Universal
85,7185,71
10Rien Hijwegen uit Hooglanderveen, startnummer: 2.07
International 744
81,3481,34
11John Keizer uit Kudelstaart, startnummer: 2.12
John Deere 2040
81,1981,19
12Wilco Stalenhoef uit Eemnes, startnummer: 2.09
Fendt 106 ls
64,4564,45
      
  3e. klasse standaard tot 4500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Gerrit van Schaik uit Zegveld, startnummer: 3.10
International 1046
100,0085,02185,02
2Bertho Overeem uit Ede, startnummer: 3.05
Valmet 705
100,0081,21181,21
3Gerrit van Dieren uit Eemnes, startnummer: 3.09
International 844-s
100,0078,72178,72
4Janwillem Roks uit Overberg, startnummer: 3.04
Case 856
98,1698,16
5Jan de Heus uit Leersum, startnummer: 3.03
Deutz 8006
96,1996,19
6Sanne Post uit Eemnes, startnummer: 3.02
Internationaal 1046
92,3792,37
7Willem jan uit Nijkerkerveen , startnummer: 3.06
International 946
82,0582,05
8Remon de goeij uit Nijkerkerveen, startnummer: 3.01
Ford 7600
81,4981,49
9Bart Kuijer uit Soest, startnummer: 3.15
International Dikke Beer
81,4481,44
10Theo Groen uit Hoogland, startnummer: 3.14
Deutz 8006
68,2468,24
11Niels Schimmel uit Soest, startnummer: 3.11
Fendt 610
61,6261,62
12Kees Griffioen uit Achterveld, startnummer: 3.13
Fendt 309 LSA
40,5940,59
13Dirk Hilhorst uit Eemnes, startnummer: 3.07
Deutz 8005
33,7433,74
14Robin Spijker uit Soest, startnummer: 3.12
Super BatMobile
26,2926,29
15Arjen Haalboom uit Bennekom, startnummer: 3.08
Fiat 850dt
      
  4e. klasse standaard tot 5500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Bettie Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 4.05
John Deere 6600
100,00100,00
2Christoffel Verschuur uit Nijkerkerveen, startnummer: 4.02
Ford 8210
95,6695,66
3Tessa Post uit Eemnes, startnummer: 4.08
International 1046
93,2093,20
4Rinie Hijwegen uit Hooglanderveen, startnummer: 4.03
International 1255
74,1574,15
5Jan van Deuveren jr. uit Hoevelaken, startnummer: 4.06
Ford 8210
73,6173,61
6Christa Gerrits uit Veenendaal, startnummer: 4.01
International 1066
71,0271,02
7Frederik Oussoren uit Westbroek , startnummer: 4.10
John Deere 6230
69,3969,39
8Henk Van Engelen uit Nunspeet, startnummer: 4.13
Ford 8100
68,3068,30
9Wim vd IJden uit Eemnes, startnummer: 4.11
International 1255
66,6066,60
10Roel Calis uit Amsterdam, startnummer: 4.07
Deutz fahr 6.05
66,4566,45
11Robert van den Bremer uit Soest, startnummer: 4.12
Fendt 410
65,5065,50
12Marinus Verwoerd uit Achterberg , startnummer: 4.15
John Deere 4020
57,3957,39
13Bart Hooijer uit Weesp, startnummer: 4.18
Inter 956XLA
55,9355,93
14Bert Hootsen uit Achterberg, startnummer: 4.14
Deutz D 130 06
54,1254,12
15Peter van Schie uit Soest, startnummer: 4.04
Fendt Farmer 311
40,8540,85
16Gert Wegerif uit Baarn, startnummer: 4.17
Fendt 510
36,7836,78
17Harry Schimmel uit Soest, startnummer: 4.16
Fendt 610
16,4616,46
18Remco van logtestijn uit Soest, startnummer: 4.09
Fendt ZesEenEen
15,8915,89
      
  5e. klasse standaard tot 7000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Willem de Gooijer uit Eemnes, startnummer: 5.01
International 1255
87,2787,27
2Johrin Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 5.02
Ford TW-35
85,5185,51
3Richard van Deuveren uit Hoevelaken, startnummer: 5.13
Ford 8630
85,3785,37
4Floris van Woudenberg uit Maartensdijk , startnummer: 5.16
Case 1455
85,3585,35
5Ricardo Modder uit Woerden , startnummer: 5.05
Case international 1455xl
72,7272,72
6Henrianne uit Nijkerkerveen, startnummer: 5.08
Ford 8560
72,3472,34
7Esmeralda Voskuilen uit Hoevelaken, startnummer: 5.04
New Holland ts125a
72,0072,00
8Gerbert Dekker uit Putten, startnummer: 5.07
John Deere 6910
70,5770,57
9Jaco Volmer uit Tienhoven, startnummer: 5.11
Fendt 514
69,2469,24
10Arjan Janssen uit Otterlo, startnummer: 5.03
Fendt Favorit 612
68,3768,37
11Frank Baelde uit Groenekan, startnummer: 5.15
New Holland t6160
67,4967,49
12Sander van de Burgwal uit Bunschoten, startnummer: 5.14
Fendt 415
64,8864,88
13Ige Baelde uit Groenekan, startnummer: 5.06
Valtra t131
62,6062,60
14Christiaan van Lier uit Maartensdijk, startnummer: 5.09
New Holland T 6060
60,6460,64
15Christa Kok uit Soest, startnummer: 5.12
John Deere 6930
43,1543,15
16Bart Hooijer uit Weesp, startnummer: 5.10
Mc Cormick Mc 105
      
  6e. klasse standaard tot 9000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Frans Duijndam uit Pijnacker, startnummer: 6.16
John Deere 7800
100,0090,38190,38
2Toon Borsboom uit Berkel en Rodenrijs , startnummer: 6.11
Ford 8830
100,0088,45188,45
3 BM - Lois Brouwer uit Muiden, startnummer: 6.05
Jonh Deere 4955 - BM
100,0084,91184,91
4Jeroen Hop uit Nijkerk , startnummer: 6.15
Case 1455Xl
100,0074,66174,66
5Erwin Berkelaar uit Kootwijkerbroek, startnummer: 6.12
Case 1455
100,0073,75173,75
6Henk Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 6.06
Ford 8670
100,0073,01173,01
7Jeroen van Veldhuizen uit Leersum, startnummer: 6.03
Case International 1455
100,0070,82170,82
8Christa Kok uit , startnummer: 6.17
John Deere
100,0063,67163,67
9Henno Groenendaaal uit Weesp, startnummer: 6.08
John Deere 6534
91,5191,51
10Thomas Oussoren uit Tienhoven, startnummer: 6.13
Fendt 916
90,9490,94
11Tim v Ruitenbeek uit Nigtevecht, startnummer: 6.01
John Deere 6830
90,2190,21
12Joost Kuijvenhoven uit Maartensdijk, startnummer: 6.10
New Holland T7.200
89,7289,72
13Diederick van der Heide uit Maartensdijk, startnummer: 6.14
John Deere 6830
84,8084,80
14Bas van den Breemer uit Soest , startnummer: 6.07
Case IH Puma 240
80,9680,96
15Herman Oussoren uit Westbroek, startnummer: 6.04
Fendt 716
77,4677,46
16Klaas Ruinemans uit Achterberg, startnummer: 6.09
Case International 1455xl
      
  7e. klasse standaard tot 10000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1BM - Coen Kok uit Soest - BM, startnummer: 7.13
New Holland Blauw
90,0990,09
2Evert Kraaij uit Nijkerk, startnummer: 7.06
Case Magnum 7250
74,2774,27
3Adel Rigter uit Eemnes, startnummer: 7.05
belarus 1507
70,2570,25
4Bart van Roemburg uit Kortenhoef, startnummer: 7.02
John Deere 4955
69,3169,31
5Mike Dokter uit nvt, startnummer: 7.12
Cleas Acion 7.12
67,1967,19
6Marco Smit uit Biddinghuizen , startnummer: 7.08
Steyr 8180
66,0666,06
7Gerbrand Schuurman uit Abcoude, startnummer: 7.07
Deutz Fahr 7250ttv
65,6865,68
8Tom van den Breemer uit Soest, startnummer: 7.04
Case Ih Puma 240
65,0965,09
9Johan van Schie uit Hoevelaken, startnummer: 7.09
Case
64,9564,95
10Loonbedrijf Oussoren uit Westbroek, startnummer: 7.03
Fendt 916
63,4963,49
11Robin uit Nijkerk, startnummer: 7.10
Case IH Puma 230
      
  8e. Sport klasse tot 2500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1BlackSmoke uit Bunschoten, startnummer: 8.01
Deutz 6806
      
  9e. Sport klasse tot 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Kees Rigter uit Eemnes, startnummer: 9.02
Fiat 850
98,35100,00198,35
2BlackSmoke uit Bunschoten, startnummer: 9.01
Deutz 6806
70,6270,62
      
  10e. Sport klasse tot 4500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Silver machine uit Ede, startnummer: 10.01
Ford 8700
52,7552,75
      
  11e. Supersport 3400 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Rigter uit Eemnes, startnummer: 11.01
Fiat 850
      
  12e. Supersport 3600 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Jan den Hertog / Team The Duke uit Hilversum , startnummer: 12.03
Farmall 560
63,2490,02153,26
2R. Karzijn uit Hulshorst, startnummer: 12.04
Renault Veluwsemammoet
39,5764,50104,07
3Team v. Panhuis uit Ermelo, startnummer: 12.08
Zetor 16145
94,8994,89
4Team van Engelen uit Doornspijk, startnummer: 12.07
Ford 9000
72,4272,42
5Jan-Peter de Jong uit Eemnes, startnummer: 12.01
International 1046
49,0149,01
6Smokey deere uit Elburg , startnummer: 12.06
John Deere 4040
7Simon Lokhorst uit Hulshorst, startnummer: 12.05
Massey Ferguson 1105
8Jan van Dijke uit Oud Vossemeer, startnummer: 12.02
John Deere 7530
9Dangerousgreen uit Zwolle, startnummer: 12.09
Deutz 130.06 speciaal
      
  16e. klasse Jeep Track tot 3000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Hendri uit Putten, startnummer: 16.01
Iveco Turbo daily 49-12
70,8980,09150,98
2Mark Antonides uit Doorn, startnummer: 16.06
Iveco Turbo Daily
60,2186,49146,70
3Jeroen van de Scheur uit Barneveld, startnummer: 16.04
Iveco TurboDaily
68,7575,27144,02
4Bert van Engelen uit Doornspijk, startnummer: 16.07
Nissan Patrol
47,5165,62113,13
5Herman Klaassen uit Doornspijk, startnummer: 16.05
Nissan Patrol
33,4850,9784,45
6Henkjan uit Putten, startnummer: 16.03
Iveco 35c18
7Puppy power uit Leersum, startnummer: 16.02
Iveco 35 12
Webdesign by RETO