Trekkerdag Soest
 


We tellen af:
7460 uur (310 dagen)


Op de hoogte blijven?


van doorn soest

Startlijsten Trekkertrek






1e. klasse standaard tot 2500 kg
1.01 Thomas Smit uit Westbroek
Fendt 103
1.02 Jacoline van Schaik uit Zegveld
International 633
1.03 Tom van Rossenberg uit Hoogland
Steyr 650
1.04 David Timmer uit Soest
Holder C500
1.05 Dirk Roks uit Overberg
International 423
1.06 Leo Beekhuiszen uit Eemnes
David Brown 880
1.07 Jack van de Bunt uit Nijkerk
Zetor 3511
1.08 Ruben Booij uit Lopik
International 453
1.09 W van de Visch uit Nijkerkerveen
Massey Ferguson 135 4wd
1.10 Marlies Smink uit Cothen
International 824
1.11 Adel Rigter uit Eemnes
Nuffield 1060
1.12 Bart Obbink uit Naarden
International 523
1.13 Peter Hijwegen uit Nijkerkerveen
Ford Super Dexta
1.14 Johan van Logtestijn uit Soest
Massey Ferguson 35
1.15 Sjaak van Doorn uit Soest
Massey Ferguson 35 X
 
2e. klasse standaard tot 3500 kg
2.01 Bertus van Dijk uit Cothen
International 724
2.02 Rien Hijwegen uit Hooglanderveen
International 744
2.03 Wouter van der Horst uit Montfoort
International 844-S
2.04 Gerrit van Dieren uit Eemnes
International 844-s
2.05 Alice Hijwegen uit Nijkerkerveen
Ford 5600
2.06 car/ger van Schaik uit Zegveld
International 844s
2.07 Rinie Hijwegen uit Hooglanderveen
International 724
2.08 Jan van Deuveren uit Hoevelaken
UTB Universal
2.09 Johan Hendriksen uit Nijkerkerveen
John Deere 2120
2.10 Jasper Hak uit Streefkerk
International 733
2.11 Sietse Rodenburg uit Schipluiden
David Brown 1390
2.12 Marlies Smink uit Cothen
International 833
2.13 Albert Hendriksen uit Nijkerkerveen
John Deere 2130
2.14 Adel Rigter uit Eemnes
International 624
2.15 Willem-Jan Hendriksen uit Nijkerkerveen
John Deere 1950
 
3e. klasse standaard tot 4500 kg
3.01 Daan Kuier uit Soest
International 1055
3.02 Sanne Post uit Eemnes
International 1046
3.03 Dirk Hilhorst uit Eemnes
Deutz 8005
3.04 Theo Groen uit Hoogland
Deutz 8006s
3.05 Janwillem Roks uit Overberg
Case 856
3.06 Pieter van der Horst uit Montfoort
International 844-S
3.07 Peter blom uit Eemnes
International 844-s
3.08 Willemjan van Zomeren uit Nijkerkerveen
John Deere 3130
3.09 Gerrit van Schaik uit Zegveld
International 1046
3.10 Niels Schimmel uit Soest
Fendt Zeseennul
 
4e. klasse standaard tot 5500 kg
4.01 Bart Calis uit Eemnes
Fendt 612S
4.02 Christa van Eden uit Veenendaal
International 1066
4.03 Tom Calis uit Westbroek
John Deere 6230
4.04 Roy van Schajik uit Harmelen
Case 956 xl
4.05 Jan van deuveren uit Hoevelaken
Ford 8210 gen 3
4.06 Peter van Schie uit Soest
Fendt Farmer 311
4.07 Henk van Engelen uit Nunspeet
Ford 8100
4.08 Mariska van t klooster uit Eemnes
International 1046
4.09 Tom Verburg uit Waarder
Valmet 905
4.10 Erik Van Dusschoten uit Bunschoten
Massey Ferguson 1200
4.11 Remco Van Bemmel uit Woudenberg
Case 956 956
4.12 Bert Hootsen uit Achterberg
Deutz D 130 06
4.13 Ali van Soeren uit Nijkerkerveen
Ford 8210 generatie 3
4.14 Corné de Jong uit Weesp
Massey Ferguson 6270
4.15 Remco van Logtestijn uit Soest
Fendt 611 LS
4.16 Arjen de Graaff uit Bussum
John Deere 6620
4.17 Wouter van der Horst uit Montfoort
International 1246
4.18 Jan Fontein uit Zeewolde
Fendt 614S
4.19 Bas van den Breemer uit Soest
Case Mxu 115
4.20 Christoffel Verschuur uit Nijkerkerveen
Ford 8210
4.21 Jorian Oskam uit Werkhoven
International 1066
4.22 Gert Wegerif uit Baarn
Fendt 510
4.23 Gerben van Dijk uit Leusden
International 1046
4.24 Wouter van den Bosch uit Weesp
Fendt 311 lsa
4.25 Elbert Hennipman uit Westbroek
Case International 956xl
4.26 Willem de Gooijer uit Eemnes
Internationaal 1255
4.27 Albert Hendriksen uit Nijkerkerveen
John Deere 6600
 
5e. klasse standaard tot 7000 kg
5.01 Pieter van der Horst uit Montfoort
International 1246
5.02 Jaco Volmer uit Tienhoven
Fendt 514
5.03 Erik Griffioen uit Tienhoven
Case International Mx120
5.04 Henrianne Hijwegen uit Nijkerkerveen
Ford 8560
5.05 Steven van Hell uit Putten
John Deere 4240S
5.06 Rinie Hijwegen uit Hooglanderveen
International 1255
5.07 Bart van Wee uit Leusden
Fendt 614LSA turbomatik e
5.08 Richard van Deuveren uit Hoevelaken
Ford 8630
5.09 Niko Bolk uit Montfoort
John Deere 6800
5.10 Rick van de Hengel uit Hoogland
Fendt 611
5.11 Johrin Hijwegen uit Nijkerkerveen
Ford tw 35
5.12 Ricardo Modder uit Woerden
Case International 1455xl
5.13 Arie Meijers uit Tienhoven
New Holland TS135A
5.14 Diederick van der Heijden uit Maartensdijk
John Deere 6830
5.15 Sander van de Burgwal uit Bunschoten
Fendt 415
5.16 Lennart Verburg uit Waarder
Valtra 8550
5.17 Bart Calis uit Eemnes
Fendt 612s
5.18 Wim van Eijden uit Eemnes
Internationaal 1255
5.19 Bart Hooijer uit Weesp
Mc Cormic Mc 105
5.20 Christoffel Verschuur uit Soest
Ford 8210
5.21 Arjan de Graaff uit -
John Deere 6620
 
6e. klasse standaard tot 9000 kg
6.01 Klaas Ruinemans uit Elspeet
Case International 1455xl
6.02 Dylan Westland uit Nigtevecht
John Deere 7930
6.03 Robin Kok uit Breukelen
Fendt 820
6.04 Frank baelde uit Maartensdijk
New Holland T7170
6.05 Henk Hijwegen uit Nijkerkerveen
Ford 8670
6.06 Fritz Bolk uit Montfoort
John Deere 7800
6.07 Luca Voskuilen uit Hoogland
Fendt 722 Vario
6.08 Niek Breemer uit Soest
Case Puma
6.09 Tim van Ruitenbeek uit Nigtevecht
John Deere 6830
6.10 Frederik Oussoren uit Westbroek
Fendt 720
6.11 Mark Bouman uit Nederhorst den Berg
John Deere 6155R
6.12 William Rijkse uit Breukelen
Fendt 716 vario
6.13 Jeroen van Veldhuizen uit Leersum
Case International 1455 xl
6.14 Thomas Smit uit Westbroek
Fendt 916
6.15 van der Horst uit Montfoort
International 5488
6.16 Willem Boonzaaijer uit Achterberg
Fendt 824
6.17 Jacob-Jan van Walderveen uit Oud-Zuilen
Fendt 718
6.18 Jeroen Hop uit Nijkerk
Case 1455xl
6.19 Joeri Groenendaal uit Driemond
Fendt 818
6.20 Jonathan van de Wind uit Woudenberg
Fendt 822
6.21 Ted Houtman uit Putten
Fendt 612 LSA
6.22 Peter Kastelein uit Zegveld
Steyr 9145
6.23 Harm Verlaan uit Harmelen
International 1455
6.24 Robbin de Weerd uit Bussum
John Deere 6150R
 
7e. klasse standaard tot 11000 kg
7.01 Bart van Roemburg uit Kortenhoef
John Deere 4955
7.02 Tom Breemer uit Soest
Case Puma 240
7.03 Evert Kraaij uit Nijkerk
Case Magnum 7250
7.04 van der Horst uit Montfoort
International 5488
7.05 Erwin de Kruijf uit Leusden
Fendt 916
7.06 Hendrie van de Bunt uit Terschuur
Case Magnum 7250
7.07 Pieter Linck uit Naarden
Fendt 718
7.08 Johan van Schie uit Soest
John Deere 7930 Loonwerkersbokaal
7.09 Gert Jan Linck uit Naarden
Case MX 170 Loonwerkersbokaal
7.10 Martijn van Hazendonk uit Woudenberg
Fendt 824 Loonwerkersbokaal
7.11 Timon Davelaar uit Nijkerkerveen
Fendt 824 Favorit Loonwerkersbokaal
7.12 Rick te Winkel uit Zeewolde
Fendt 828S4 Loonwerkersbokaal
7.13 Evert schuurman uit Westbroek
Fendt 924 Loonwerkersbokaal
7.14 Ewoud Boom uit Westbroek
Fendt 924 Loonwerkersbokaal
 
8e. Sport klasse tot 2500 kg
8.01 Tino Wilberts uit Milheeze
Belarus 952
8.02 Gert den Brummeler uit Vinkenveen
Ford 5030
8.03 Jeroen van Schaik uit Woerden
Massey Ferguson 5609
8.04 Mijndert Dorrestijn uit Geldermalsen
International 724
 
9e. Sport klasse tot 3500 kg
9.01 Adel Rigter uit Eemnes
Fiat 850
9.02 Bo otter uit Woubrugge
Deutz 13006
9.03 Peter Ahrens uit Rijsenhout
Same Panther
 
10e. Sport klasse tot 4500 kg
9.04 Thomas Verweij uit Spakenburg
John Deere 6630 (4.5 sport)
 
11e. Supersport 3400 kg
11.01 Rutger Staal uit Eemnes
Fiat 850
11.02 Jan christiaan Avis uit Hoofddorp
Fiat 800
 
12e. Supersport 3600 kg
12.01 Den Hertog uit Hilversum
Farmall 560
12.02 Jan Peter de Jong uit Het Mooie Eemnes
INTERNATIONAL 1046XL
Webdesign by RETO