Trekkerdag Soest
 


We tellen af:
5250 uur (218 dagen)


Op de hoogte blijven?


van doorn soest

Uitslagen Trekkertrek


Jaar: 2019 |2018 |2017 |2016 |2015 |2014 |2013 |2012 |2011 |2010 |2009 |2008 |2007 |2006 |



  1e. klasse standaard tot 2500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Adel Rigter uit Eemnes, startnummer: 1.11
Nuffield 1060
92,5992,59
2Tom van Rossenberg uit Hoogland, startnummer: 1.03
Steyr 650
90,5990,59
3Marlies Smink uit Cothen, startnummer: 1.10
International 824
89,4089,40
4Thomas Smit uit Westbroek, startnummer: 1.01
Fendt 103
88,3088,30
5Leo Beekhuiszen uit Eemnes, startnummer: 1.06
David Brown 880
86,5886,58
6Dirk Roks uit Overberg, startnummer: 1.05
International 423
84,7484,74
7W van de Visch uit Nijkerkerveen, startnummer: 1.09
Massey Ferguson 135 4wd
83,4983,49
8Ruben Booij uit Lopik, startnummer: 1.08
International 453
83,4483,44
9Jack van de Bunt uit Nijkerk, startnummer: 1.07
Zetor 3511
81,4681,46
10Jacoline van Schaik uit Zegveld, startnummer: 1.02
International 633
80,6780,67
11Peter Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 1.13
Ford Super Dexta
80,4880,48
12Johan van Logtestijn uit Soest, startnummer: 1.14
Massey Ferguson 35
63,4663,46
13Sjaak van Doorn uit Soest, startnummer: 1.15
Massey Ferguson 35 X
58,6658,66
14David Timmer uit Soest, startnummer: 1.04
Holder C500
56,5556,55
15Bart Obbink uit Naarden, startnummer: 1.12
International 523
      
  2e. klasse standaard tot 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1car/ger van Schaik uit Zegveld, startnummer: 2.06
International 844s
97,9197,91
2Marlies Smink uit Cothen, startnummer: 2.12
International 833
86,3686,36
3Alice Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 2.05
Ford 5600
85,3585,35
4Wouter van der Horst uit Montfoort, startnummer: 2.03
International 844-S
84,3884,38
5Willem-Jan Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 2.15
John Deere 1950
84,0884,08
6Gerrit van Dieren uit Eemnes, startnummer: 2.04
International 844-s
82,4282,42
7Albert Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 2.13
John Deere 2130
82,1682,16
8Johan Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 2.09
John Deere 2120
81,0081,00
9Bertus van Dijk uit Cothen, startnummer: 2.01
International 724
80,9480,94
10Jan van Deuveren uit Hoevelaken, startnummer: 2.08
UTB Universal
80,8780,87
11Rinie Hijwegen uit Hooglanderveen, startnummer: 2.07
International 724
79,2979,29
12Jasper Hak uit Streefkerk, startnummer: 2.10
International 733
73,1373,13
13Rien Hijwegen uit Hooglanderveen, startnummer: 2.02
International 744
70,0270,02
14Adel Rigter uit Eemnes, startnummer: 2.14
International 624
15Sietse Rodenburg uit Schipluiden, startnummer: 2.11
David Brown 1390
      
  3e. klasse standaard tot 4500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Janwillem Roks uit Overberg, startnummer: 3.05
Case 856
100,0084,58184,58
2Peter blom uit Eemnes, startnummer: 3.07
International 844-s
100,0071,30171,30
3Sanne Post uit Eemnes, startnummer: 3.02
International 1046
96,5096,50
4Niels Schimmel uit Soest, startnummer: 3.10
Fendt Zeseennul
93,3793,37
5Pieter van der Horst uit Montfoort, startnummer: 3.06
International 844-S
90,1990,19
6Gerrit van Schaik uit Zegveld, startnummer: 3.09
International 1046
90,0190,01
7Dirk Hilhorst uit Eemnes, startnummer: 3.03
Deutz 8005
83,1983,19
8Willemjan van Zomeren uit Nijkerkerveen, startnummer: 3.08
John Deere 3130
82,7682,76
9Daan Kuier uit Soest, startnummer: 3.01
International 1055
82,7482,74
10Theo Groen uit Hoogland, startnummer: 3.04
Deutz 8006s
72,7772,77
      
  4e. klasse standaard tot 5500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Wouter van der Horst uit Montfoort, startnummer: 4.17
International 1246
100,0091,41191,41
2Albert Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 4.27
John Deere 6600
100,0082,04182,04
3Willem de Gooijer uit Eemnes, startnummer: 4.26
Internationaal 1255
100,0078,11178,11
4Bert Hootsen uit Achterberg, startnummer: 4.12
Deutz D 130 06
99,4499,44
5 Ali van Soeren uit Nijkerkerveen, startnummer: 4.13
Ford 8210 generatie 3
98,0898,08
6Bart Calis uit Eemnes, startnummer: 4.01
Fendt 612S
97,7797,77
7Tom Verburg uit Waarder, startnummer: 4.09
Valmet 905
95,0295,02
8Tom Calis uit Westbroek, startnummer: 4.03
John Deere 6230
90,1390,13
9Mariska van t klooster uit Eemnes, startnummer: 4.08
International 1046
86,4786,47
10Remco van Logtestijn uit Soest, startnummer: 4.15
Fendt 611 LS
85,8685,86
11Corné de Jong uit Weesp, startnummer: 4.14
Massey Ferguson 6270
82,0582,05
12Wouter van den Bosch uit Weesp, startnummer: 4.24
Fendt 311 lsa
81,9081,90
13Jan van deuveren uit Hoevelaken, startnummer: 4.05
Ford 8210 gen 3
81,4881,48
14Henk van Engelen uit Nunspeet, startnummer: 4.07
Ford 8100
73,4873,48
15Erik Van Dusschoten uit Bunschoten , startnummer: 4.10
Massey Ferguson 1200
73,0273,02
16Gert Wegerif uit Baarn, startnummer: 4.22
Fendt 510
68,4968,49
17Elbert Hennipman uit Westbroek, startnummer: 4.25
Case International 956xl
63,3363,33
18Jorian Oskam uit Werkhoven, startnummer: 4.21
International 1066
19Gerben van Dijk uit Leusden, startnummer: 4.23
International 1046
20Arjen de Graaff uit Bussum, startnummer: 4.16
John Deere 6620
21Remco Van Bemmel uit Woudenberg, startnummer: 4.11
Case 956 956
22Jan Fontein uit Zeewolde, startnummer: 4.18
Fendt 614S
23Roy van Schajik uit Harmelen, startnummer: 4.04
Case 956 xl
24Christoffel Verschuur uit Nijkerkerveen, startnummer: 4.20
Ford 8210
25Peter van Schie uit Soest, startnummer: 4.06
Fendt Farmer 311
26Christa van Eden uit Veenendaal, startnummer: 4.02
International 1066
27Bas van den Breemer uit Soest, startnummer: 4.19
Case Mxu 115
98,8798,87
      
  5e. klasse standaard tot 7000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Lennart Verburg uit Waarder, startnummer: 5.16
Valtra 8550
100,00100,00
2Wim van Eijden uit Eemnes, startnummer: 5.18
Internationaal 1255
98,7898,78
3Ricardo Modder uit Woerden, startnummer: 5.12
Case International 1455xl
98,3698,36
4Pieter van der Horst uit Montfoort, startnummer: 5.01
International 1246
97,8397,83
5Steven van Hell uit Putten, startnummer: 5.05
John Deere 4240S
95,6795,67
6Richard van Deuveren uit Hoevelaken, startnummer: 5.08
Ford 8630
93,9093,90
7Johrin Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 5.11
Ford tw 35
93,8993,89
8Rick van de Hengel uit Hoogland, startnummer: 5.10
Fendt 611
93,1293,12
9Niko Bolk uit Montfoort, startnummer: 5.09
John Deere 6800
92,7992,79
10Jaco Volmer uit Tienhoven, startnummer: 5.02
Fendt 514
92,6192,61
11Christoffel Verschuur uit Soest, startnummer: 5.20
Ford 8210
92,4392,43
12Henrianne Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 5.04
Ford 8560
92,4392,43
13Sander van de Burgwal uit Bunschoten, startnummer: 5.15
Fendt 415
92,1492,14
14Bart Calis uit Eemnes, startnummer: 5.17
Fendt 612s
91,6391,63
15Erik Griffioen uit Tienhoven, startnummer: 5.03
Case International Mx120
90,8890,88
16Diederick van der Heijden uit Maartensdijk, startnummer: 5.14
John Deere 6830
90,8390,83
17Arie Meijers uit Tienhoven, startnummer: 5.13
New Holland TS135A
82,4782,47
18Arjan de Graaff uit -, startnummer: 5.21
John Deere 6620
82,1382,13
19Rinie Hijwegen uit Hooglanderveen, startnummer: 5.06
International 1255
72,7572,75
20Bart Hooijer uit Weesp, startnummer: 5.19
Mc Cormic Mc 105
21Bart van Wee uit Leusden, startnummer: 5.07
Fendt 614LSA turbomatik e
      
  6e. klasse standaard tot 9000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1van der Horst uit Montfoort, startnummer: 6.15
International 5488
100,0095,52195,52
2Thomas Smit uit Westbroek, startnummer: 6.14
Fendt 916
100,0092,83192,83
3Klaas Ruinemans uit Elspeet, startnummer: 6.01
Case International 1455xl
100,0083,37183,37
4Jeroen Hop uit Nijkerk, startnummer: 6.18
Case 1455xl
96,9896,98
5Peter Kastelein uit Zegveld, startnummer: 6.22
Steyr 9145
95,7995,79
6Fritz Bolk uit Montfoort, startnummer: 6.06
John Deere 7800
94,2194,21
7Henk Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 6.05
Ford 8670
94,1694,16
8Jonathan van de Wind uit Woudenberg , startnummer: 6.20
Fendt 822
93,6693,66
9Jeroen van Veldhuizen uit Leersum, startnummer: 6.13
Case International 1455 xl
92,7792,77
10Joeri Groenendaal uit Driemond, startnummer: 6.19
Fendt 818
92,7492,74
11Niek Breemer uit Soest, startnummer: 6.08
Case Puma
92,4492,44
12Mark Bouman uit Nederhorst den Berg, startnummer: 6.11
John Deere 6155R
92,4092,40
13Willem Boonzaaijer uit Achterberg, startnummer: 6.16
Fendt 824
92,3692,36
14Robin Kok uit Breukelen, startnummer: 6.03
Fendt 820
92,3192,31
15Tim van Ruitenbeek uit Nigtevecht, startnummer: 6.09
John Deere 6830
92,2192,21
16Jacob-Jan van Walderveen uit Oud-Zuilen, startnummer: 6.17
Fendt 718
92,1392,13
17Luca Voskuilen uit Hoogland , startnummer: 6.07
Fendt 722 Vario
91,9291,92
18William Rijkse uit Breukelen, startnummer: 6.12
Fendt 716 vario
91,2691,26
19Robbin de Weerd uit Bussum, startnummer: 6.24
John Deere 6150R
85,3185,31
20Frank baelde uit Maartensdijk, startnummer: 6.04
New Holland T7170
81,0081,00
21Ted Houtman uit Putten, startnummer: 6.21
Fendt 612 LSA
22Harm Verlaan uit Harmelen, startnummer: 6.23
International 1455
23Dylan Westland uit Nigtevecht, startnummer: 6.02
John Deere 7930
94,1194,11
24Frederik Oussoren uit Westbroek, startnummer: 6.10
Fendt 720
      
  7e. klasse standaard tot 11000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Pieter Linck uit Naarden, startnummer: 7.07
Fendt 718
2Johan van Schie uit Soest, startnummer: 7.08
John Deere 7930
3van der Horst uit Montfoort, startnummer: 7.04
International 5488
4Evert Kraaij uit Nijkerk , startnummer: 7.03
Case Magnum 7250
5Tom Breemer uit Soest, startnummer: 7.02
Case Puma 240
6Bart van Roemburg uit Kortenhoef, startnummer: 7.01
John Deere 4955
7Hendrie van de Bunt uit Terschuur, startnummer: 7.06
Case Magnum 7250
8Gert Jan Linck uit Naarden, startnummer: 7.09
Case MX 170
9Erwin de Kruijf uit Leusden, startnummer: 7.05
Fendt 916
10Martijn van Hazendonk uit Woudenberg , startnummer: 7.10
Fendt 824
11Timon Davelaar uit Nijkerkerveen, startnummer: 7.11
Fendt 824 Favorit
12Evert schuurman uit Westbroek, startnummer: 7.13
Fendt 924
13Rick te Winkel uit Zeewolde, startnummer: 7.12
Fendt 828S4
14Ewoud Boom uit Westbroek, startnummer: 7.14
Fendt 924
      
  8e. Sport klasse tot 2500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Mijndert Dorrestijn uit Geldermalsen, startnummer: 8.04
International 724
2Gert den Brummeler uit Vinkenveen, startnummer: 8.02
Ford 5030
3Jeroen van Schaik uit Woerden, startnummer: 8.03
Massey Ferguson 5609
4Tino Wilberts uit Milheeze, startnummer: 8.01
Belarus 952
      
  9e. Sport klasse tot 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Bo otter uit Woubrugge, startnummer: 9.02
Deutz 13006
100,00100,00200,00
2Peter Ahrens uit Rijsenhout , startnummer: 9.03
Same Panther
100,0093,86193,86
3Adel Rigter uit Eemnes, startnummer: 9.01
Fiat 850
      
  10e. Sport klasse tot 4500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Thomas Verweij uit Spakenburg, startnummer: 9.04
John Deere 6630 (4.5 sport)
      
  11e. Supersport 3400 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Rutger Staal uit Eemnes, startnummer: 11.01
Fiat 850
2Jan christiaan Avis uit Hoofddorp, startnummer: 11.02
Fiat 800
      
  12e. Supersport 3600 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Jan Peter de Jong uit Het Mooie Eemnes, startnummer: 12.02
INTERNATIONAL 1046XL
2Den Hertog uit Hilversum, startnummer: 12.01
Farmall 560
Webdesign by RETO