Trekkerdag Soest
 


We tellen af:
4742 uur (197 dagen)


Op de hoogte blijven?


van doorn soest

Uitslagen Trekkertrek


Jaar: 2018 |2017 |2016 |2015 |2014 |2013 |2012 |2011 |2010 |2009 |2008 |2007 |2006 |



  Standaard klasse tot 2800 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1van Schaik uit Nieuwerbrug
International 633
100,0097,15197,15
2Adel Rigter uit Eemnes
Fendt 103
99,2792,19191,46
3Theo Groen uit Hoogland
Deutz 45
47,4851,4898,96
4Henry Groen uit Hoogland
Deutz 25
27,6231,8959,51
      
  Standaard klasse tot 3000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Jeroen van Schaik uit Nieuwerbrug
Valmet 505
96,5997,20193,79
2Gerrit Borssen uit Eemnes
John-Deere 2120
96,5294,76191,28
3Hein-jan de Gooijer uit Eemnes
International 644
91,8694,04185,90
4Johan van Soeren uit Nijkerkerveen
Ford super major
92,8490,74183,58
5Kees Calis uit Eemnes
Fendt 3s
91,7282,87174,59
6Martijn Hoogendoorn uit Soest
Fendt 106s
80,2780,27
7Bertus van Dijk uit Cothen
International 824
76,3776,37
8Lammert Post uit Eemnes
Fendt favorit 3
71,8771,87
9Tim van Dijk uit Eemnes
Fendt favorit 3
60,5260,52
      
  Standaard klasse tot 3800 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1van Schaik uit Nieuwerbrug
International 844
96,1995,71191,90
2Gert Klein uit Veenendaal
International 946
96,5387,70184,23
3Bastiaan de Groot uit Gorinchem
Massey-Ferguson 565
96,7287,33184,05
4Maarten van Oosterom uit Baarn
Belarus BX 90
98,5877,70176,28
5Henk Hijwegen uit Nijkerkerveen
Ford 5600
93,7482,36176,10
6Bertus van Dijk uit Cothen
David Brown 1490
84,6084,60
7Arie van Harten uit Lunteren
Valmet 505
83,9583,95
8Ali van Soeren uit Nijkerkerveen
Ford 6600
83,4083,40
9Cor Rijkenhuizen uit Reeuwijk
Nuffield 695
82,3182,31
10Berend van de Weerd uit Ederveen
International 844S
78,7178,71
11Marien van Ravenhorst uit Renswoude
International 844s
76,7676,76
12Pieter Kuijer uit Soest
Fendt 307 ls
72,8172,81
13Cor Bouwman uit Westbroek
Fendt 207 va
41,8541,85
14Frederik Oussoren uit Westbroek
Fendt 105S
38,8538,85
15Luuk Spijker uit Soest
Renault 681s
34,9634,96
16Jan Rigter uit Eemnes
New-Holland tm 40/50
93,3193,31
      
  Standaard klasse tot 5000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Johan van de Haar uit Ederveen
International 856 xl
94,3694,36
2Jacob van de Brandhof uit Ederveen
Steyr 9094
91,0791,07
3Peter van de Vendel uit Veenendaal
Valmet 705
89,6689,66
4Ruud Mik uit Blaricum
International 955
87,9987,99
5Henri de Groot uit Gorinchem
Massey-Ferguson 6140
87,4887,48
6Rene Nagel uit Blaricum
International 1046
87,4087,40
7Kees van Harten uit Lunteren
Steyr 9094
87,0487,04
8Dirk Mogel uit Westbroek
Deutz 8006
83,1483,14
9Gerard Colje uit Snelrewaard
Deutz 10006
80,8580,85
10Wim Boelhout uit Eemdijk
Fendt 409
80,0980,09
11Pleum Gerrits uit Veenendaal
International 946
78,8378,83
12Jan Peter de Jong uit Blaricum
Fendt 309
76,9376,93
13Johan Spruijt uit Westbroek
International 844
71,5071,50
14Arnold Grootendorst uit Westbroek
John-Deere 3050
69,8969,89
15DJ Stampertje uit Soest
John-Deere 6200
66,6366,63
16Jan de Heus uit Leersum
Deutz 8006
64,9964,99
17Gertjan de Jong uit Eemnes
John-Deere 6110
63,5063,50
18Gertjan den Hartog uit Westbroek
John-Deere 3130
62,2862,28
19Sjaak van Doorn uit Soest
Massey-Ferguson 1104
57,5457,54
20Michael van de Velde uit Eemnes
Renault ares 540
43,0743,07
21Arie Smit uit Maarsen
Belarus bx 100
41,5041,50
      
  Standaard klasse tot 6500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Dirkjan de Jong uit Lopik
Ford 9600
100,0079,11179,11
2Mariska van 't Klooster uit Eemnes
International 1046
100,0073,73173,73
3Kees Rigter uit Eemnes
International 1455 xl
100,0073,21173,21
4Benny van Kesteren uit Ederveen
International 1066
94,4872,28166,76
5Henk van Oostrum uit Eemnes
New-Holland tm135
94,6770,07164,74
6Bert Majoor uit Eemnes
New-Holland tm 115
93,9393,93
7Dirk van lankeren uit Cothen
International 1086
79,0879,08
8Evert Overheem uit Eemnes
Fendt 412
77,9877,98
9Marc Hilhorst uit Soest
Fendt 415
77,4677,46
10Ruben Booij uit Benschop
International 1046
75,8475,84
11Nico Grootendorst uit Westbroek
Claas 557
75,7475,74
12R. van Deuveren uit Hoevelaken
Ford county 1124
75,5675,56
13Ronald Brandsma uit Snelrewaard
Deutz 13006
75,5375,53
14Willy uit Maartensdijk
Case 956
75,4775,47
15Christiaan van Lier uit Maartensdijk
Case Maxxum 5150
74,3674,36
16Wouter v Luttkhuizen uit Lunteren
International 1246
72,5472,54
17Miss Mik uit Blaricum
International 955
69,2169,21
      
  Standaard klasse tot 8000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Jeroen Hop uit Nijkerk
Case 1455 xl
100,00100,00200,00
2Tanja Grootveld uit Eemnes
Case mx150
96,67100,00196,67
3Groenestein uit Eemnes
New-Holland TM 155
96,30100,00196,30
4Wijnand Klein uit Eemnes
Fendt 515
94,76100,00194,76
5Johan van Schie uit Soest
Case MX 150
86,50100,00186,50
6Johrin Hijwegen uit Nijkerkerveen
Ford TW-35
85,1885,18
7Hijmen Hoolwerf uit Eemdijk
John-Deere 6920
83,1783,17
8Arjan Teunissen uit Soest
John-Deere 6810
81,9681,96
9Martijn Bouwman uit Westbroek
Fendt 818
81,8281,82
10Arjan uit Maartensdijk
Fendt 512
81,1181,11
11Martijn de Vor uit Maartensdijk
Fendt 515c
77,7277,72
12Bert ter Beek uit Eemdijk
Fendt 818
77,4477,44
13Wim uit Maartensdijk
Case 1455xl
77,3277,32
14Frank Baelde uit Groenekan
New-Holland tm140
76,3876,38
      
  Standaard klasse tot 11000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Floris Drost uit Lunteren
Case Magnum 7140
100,0092,32192,32
2Daan van de Wetering uit Stoutenburg
Fendt 924
100,0085,00185,00
3Hendrie van de Bunt uit Nijkerk
Case magnum 7250
100,0083,75183,75
4Bart van Doorn uit Soest
Belarus Kirovets 700 A
100,0082,57182,57
5Roy van Bemmel uit Westbroek
Fendt 924
100,0061,04161,04
6Hijmen Hoolwerf uit Eemdijk
John-Deere 6820
100,0060,87160,87
7EIJVA bv uit Nijkerkerveen
Fendt 818
93,0393,03
8EIJVA bv uit Nijkerkerveen
Fendt 818
87,6687,66
9Arnold Oussoren uit Westbroek
Fendt 924
84,7784,77
10Bert Post uit Eemnes
Fendt 818
82,2582,25
11Groenestein uit Eemnes
New-Holland TM 150
81,6081,60
12Bart van Dijk uit Soest
John-Deere 6930
75,3375,33
13Evert Schuurman uit Westbroek
Fendt 916
72,8172,81
14haverlag uit Nijkerkerveen
Fendt 930
65,0565,05
      
  Sport klasse tot 2600 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Willem Smit uit Nunspeet
Renault 56
100,00100,00
2Gerrit Vlieger uit Hattemerbroek
Ford 4000
97,2497,24
3Jan Klompjan uit Oldebroek
I.H.C. 523
96,2396,23
4Bennie van de Schootbrugge uit Nunspeet
International 633
95,6295,62
5Herman Kroese uit Oldebroek
International 633
95,0695,06
6Wilco Vlieger uit Wezep
Ford 4000
94,9794,97
7Gerald Wijnne uit Nunspeet
Renault Master
91,5091,50
8Kees v.d.Wetering uit `t Loo-Oldebroek
Deutz 5206
91,3391,33
9Wilhelm Smit uit Nunspeet
Ford 4000
90,3390,33
10H Compagne uit
John deere
89,7289,72
      
  Sport klasse tot 3000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Wilbert Ruitenberg uit Wezep
Same Centurion 75
100,00100,00
2Herman Kroese uit Oldebroek
International 633
90,6490,64
3team Rop An uit Staphorst
I.H.C. 744
85,8885,88
4Kees van de Wertering uit t Loo
Deutz 5206
85,8785,87
5Gerard Wijne uit Nunspeet
Renault Master
85,8785,87
6Klaas Kin uit Staphorst
International 844s
85,8785,87
7Bernard Dunnink uit
John-Deere 1120
84,4584,45
8Wilco Vlieger uit Wezep
Ford 4000
84,2684,26
9Hans Bekker uit Staphorst
David Brown 1200
84,2084,20
10Gerben Kroese uit Elburg
I.H.C. 824
82,1282,12
11Gerrit Vlieger uit Hattemerbroek
Ford 4000
82,1082,10
12Wicher Veerman uit Staphorst
Fendt 308 ls
81,0381,03
13Mario Kemper uit Broekland
I.H.C. 824
77,3277,32
14Albert van de Worp uit Hattemerbroek
Massey-Ferguson 1080
74,6274,62
      
  Sport klasse tot 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Manfred Vlieger uit Oldebroek
Ford 7700
84,1084,10
2Andre Stam uit Holten
Ford 7610
83,9783,97
3Aart de With uit Hagestein
Massey-Ferguson 1080
82,2082,20
4Gebr. Bruggeman uit Olst
John-Deere 6430
77,9277,92
5Gevr van de Berg uit Terschuur
Massey-Ferguson 1080
74,3574,35
6Cor Rijkenhuizen uit Reeuwijk
Zetor 8011
71,2771,27
      
  Pikanto klasse 2600 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Team Red Indian uit Achterberg
International 856
100,0067,35167,35
2Team van de Brandhof uit Renswoude
Steyr 870
100,0065,10165,10
3Jolanda van Ede uit Renswoude
Steyr 986
100,0064,33164,33
4Rein Karzijn uit Hulshorst
Renault 94
96,2865,17161,45
5Wouter van Eijden uit Schalkwijk
Landini 9880
82,4654,75137,21
6B. van Dijk uit Cothen
David Brown 1210
77,8640,02117,88
7Arno Hendriks uit Empe
Steyr 8060
85,1785,17
      
  Super Standaard tot 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Rinie Overeem uit Ede
John-Deere 6920
85,8785,87
2Appie Nijland uit Nieuw Heete
John-Deere 4430
83,2583,25
3Simon Lokhorst uit Hulshorst
Massey-Ferguson 1105
81,9281,92
4Team Jonkman uit Heeten
Fordson Super Major
80,6080,60
5pulling team Dangerousgreen uit Zwolle
Deutz agrostar 6.61
79,1279,12
6Jan Overeem uit Ede
John-Deere 6920
74,7474,74
7Team den Hertog uit Hilversum
International 1455
56,0856,08
8Robert van Dijk uit Laren
Ford Super Major
36,7636,76
9kesteren uit Renswoude
fendt 930
82,9492,62175,56
10Benny van Kesteren uit Renswoude
International 1066
86,0588,28174,33
      
  Super Standaard tot 4500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Team van den Dragt uit Doornspijk
Zetor 14145
100,0081,80181,80
2H. Doldersum - Agapantus uit Anerveen
Massey-Ferguson 1155
100,0080,78180,78
3H. Ijsenbrand uit Wedde
White 210
100,00100,00
4Gebr Foppe uit Coevorde
Joh-Deere 6930
95,2795,27
5Meeuwis Broekhuizen uit Harskamp
Ford 8700
52,6852,68
6Pieter de With uit Hagestein
Massey-Ferguson 1155
11,6311,63
      
  Super Standaard tot 5000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Patrick Engelbertink - The Undertaker uit Usselo
Oliver 2255
100,00100,00
2Jan de Heus uit Langbroek
John-Deere 6030
95,9195,91
      
  8,5 tons Standaard KlassementPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Dirk Methorst, Gerard van Donselaar uit Scherpenzeel
Scania 142 Torpedo
61,9071,26133,16
      
  8,5 tons Supersport KlassementPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Dirk Verbeek, No Risk No Fun uit Renswoude
MAN 19 flt 502
100,00100,00200,00
2Van Vlastuin Agro, Gerrit van Vlastuin uit Ede
Scania 113
100,0095,51195,51
3Van Donselaar, Wim de Kruijf uit Scherpenzeel
Scania 92
99,9094,73194,63
4Vlastuin Truckopbouw, Hendrik Vlastuin uit Renswoude
Scania 142
93,3787,21180,58
      
  Uitslag 10,5 tons Supersport KlassementPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Veldhuizen, Co Oskam uit Bunnik
Iveco
82,6277,42160,04
Webdesign by RETO