Trekkerdag Soest
 


We tellen af:
4742 uur (197 dagen)


Op de hoogte blijven?


van doorn soest

Uitslagen Trekkertrek


Jaar: 2018 |2017 |2016 |2015 |2014 |2013 |2012 |2011 |2010 |2009 |2008 |2007 |2006 |



  1e. klasse standaard tot 2800 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Rene Huig uit Eemnes, startnummer: 1.07
Nuffield 10-60
100,00100,00
2Marlies Smink uit Cothen, startnummer: 1.13
International 824
97,0397,03
3Johan van Soeren uit Nijkerkerveen, startnummer: 1.11
Ford Super Major
96,2596,25
4Adel Rigter uit Eemnes, startnummer: 1.01
Nuffield 4-65
94,8994,89
5Gerco van de Visch uit Nijkerkerveen, startnummer: 1.03
massey ferguson 135 4wd
91,9891,98
6Jacoline van Schaik uit Nieuwerbrug, startnummer: 1.12
International 633
91,9791,97
7Renate Rikhof uit Laren NH, startnummer: 1.05
Ford Major
85,8285,82
8Martijn Kromwijk uit IJsselstein, startnummer: 1.08
John Deere 1630
82,2282,22
9Sjaak Buitink uit Nijkerkerveen, startnummer: 1.10
Fordson Super Dexta
82,0982,09
10Kees Calis uit eemnes, startnummer: 1.02
Fendt Farmer 3s
80,5180,51
11Freek van Rooijen uit Utrecht, startnummer: 1.09
Case 733
79,9779,97
12Kees Westeneng uit Tienhoven UT, startnummer: 1.06
Deutz 6206
43,2843,28
13Andre van den Hengel uit Putten, startnummer: 1.04
Nuffield Universal six
      
  2e. klasse standaard tot 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Peter Blom uit Eemnes, startnummer: 2.13
International 844s
100,0081,80181,80
2Dirk Nagel uit Westbroek, startnummer: 2.15
Internationaal 844
100,0075,11175,11
3Hendrik Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 2.08
Ford 5600
99,1999,19
4Jeroen van Schaik uit Nieuwerbrug, startnummer: 2.11
Valmet 505
97,2597,25
5Arie van Harten uit Lunteren, startnummer: 2.03
Valmet 505
92,8992,89
6Harold koster uit Eemnes, startnummer: 2.07
Nuffield 10/60
92,2492,24
7Rogier Visser uit Eemnes, startnummer: 2.17
Nuffield Universal Six
91,8091,80
8Hein-Jan de Gooijer uit Eemnes, startnummer: 2.01
International 644
88,7288,72
9T.de Wit uit Hagestein, startnummer: 2.05
Ford 7600
84,8184,81
10Johan Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 2.12
John Deere 2120
83,8683,86
11Herman Hofman uit Eemnes, startnummer: 2.09
Nuffield 4-65
81,6881,68
12Raymond van Ijken uit Eemnes, startnummer: 2.14
John Deere 2120
76,0776,07
13Hugo Lubbers uit Zuidwolde, startnummer: 2.16
Volvo BM 350
75,7775,77
14Timon Kromwijk uit IJsselstein, startnummer: 2.10
Lamborghini R653
71,2171,21
15Daan Erbe uit Nijkerk, startnummer: 2.18
Fendt 108s
69,6369,63
16Martijn Hoogendoorn uit Soest, startnummer: 2.06
Fendt 307
39,8439,84
17Gerard Groenestein uit Eemnes, startnummer: 2.04
Ford 5600
18Bastiaan de Groot uit Gorinchem, startnummer: 2.02
Massey Ferguson 565
      
  3e. klasse standaard tot 4500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Daisy Post uit Eemnes, startnummer: 3.14
International 1046
100,0070,39170,39
2Henk Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 3.09
Ford 7600
100,0070,01170,01
3Henri Overeem uit Ede, startnummer: 3.07
Valmet 705
100,0069,89169,89
4Maaike Lettinga uit Eemnes, startnummer: 3.10
International 844s
100,0068,99168,99
5Jaco Overeem uit Ede, startnummer: 3.11
Valmet 705
100,0067,31167,31
6Gert van Laar uit Rhenen, startnummer: 3.08
Deutz 100.06
100,0065,94165,94
7Peter van de Vendel uit Veenendaal, startnummer: 3.05
Valmet 705
100,0063,98163,98
8Theo Wiggerts uit Eemnes, startnummer: 3.06
Fendt 309
100,0058,01158,01
9Kees van Harten uit Lunteren, startnummer: 3.01
Steyr 9094
100,0056,26156,26
10Pieter Kuijer uit soest, startnummer: 3.12
Inter 1055
96,6896,68
11Ruben Booij uit Benschop, startnummer: 3.17
International 844s
96,4496,44
12Albert Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 3.15
John Deere 3300
91,6791,67
13Jan de Heus uit Leersum, startnummer: 3.18
Deutz 8006
90,8390,83
14Leo van Dijk uit Soest, startnummer: 3.13
John Deere 6200
82,3682,36
15Sjors den Bleker uit Zevenhoven, startnummer: 3.03
International 826
81,1981,19
16Timo Smit uit Eemnes, startnummer: 3.04
Fendt 610
17Rudie Zwanikken uit Blaricum , startnummer: 3.02
International 955
18Leo van Dijk uit Soest, startnummer: 3.16
John Deere 6200
19Sjaak van Doorn uit Soest, startnummer: 3.19
Massey-Ferguson 1104
45,2145,21
      
  4e. klasse standaard tot 5500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Black money team uit Veenendaal, startnummer: 4.12
Inter 1246
99,1699,16
2Bertus van Dijk uit Cothen, startnummer: 4.18
International 1246
96,4496,44
3Marieke Schalij uit Benschop, startnummer: 4.21
International 1246
95,8595,85
4D.J. de Jong uit Lopik, startnummer: 4.01
Ford 9600
93,5493,54
5Erik van Laar uit Rhenen, startnummer: 4.03
Deutz 100.06 as
93,0293,02
6A v Oostrum uit Eemnes, startnummer: 4.06
Ford 6410
89,9889,98
7Erik de Jong uit Zevenhoven, startnummer: 4.05
Ford 9600
89,1489,14
8Mariska van 't Klooster uit Eemnes, startnummer: 4.19
International 1046
87,0887,08
9Cok Kromwijk uit IJsselstein, startnummer: 4.09
White Field boss 2-105
86,0586,05
10Jacco uit de Glind, startnummer: 4.14
International 1055
82,4182,41
11Marcel de jong uit Vianen, startnummer: 4.13
Ford 9700
81,2581,25
12Edwin Drost uit lunteren, startnummer: 4.07
International 955
80,8580,85
13Ali van Soeren uit Nijkerkerveen, startnummer: 4.11
Ford 8210
80,1080,10
14Bart Calis uit Eemnes, startnummer: 4.08
Fendt 612
76,7776,77
15Paul Eykelenburg uit Eemnes, startnummer: 4.04
Renault Ares
76,0876,08
16Jaco Volmer uit Maartensdijk, startnummer: 4.16
Fendt 312
70,4370,43
17Anna Joosse uit Huizen, startnummer: 4.17
International 1055
69,9969,99
18Geert uit Leusden, startnummer: 4.22
Fendt 311
60,3460,34
19Sjaco de Bree uit Westbroek, startnummer: 4.23
Fendt 411
60,3460,34
20Onbekend uit , startnummer: 4.25
58,7958,79
21Bart Plugge uit Achterveld, startnummer: 4.20
John Deere 6110
55,8955,89
22Fabian Bohms uit Soest, startnummer: 4.02
Fendt 308 Holland Farmer
55,4055,40
23Bert Majoor uit Eemnes, startnummer: 4.10
Fendt 310lsa
24Jaap van Maanen uit Groenekan , startnummer: 4.15
John Deere 6110
      
  5e. klasse standaard tot 7000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1John van de Kieft uit Barneveld, startnummer: 5.08
Internationaal 1455
96,1896,18
2Gerrit Borsen uit Eemnes, startnummer: 5.13
John Deere 4440
95,3395,33
3Gerrit van Schaik uit Nieuwerbrug, startnummer: 5.12
International 1455
91,3891,38
4Black Money team uit Veenendaal, startnummer: 5.06
Inter 1246
88,6688,66
5Wijnand Klein uit Eemnes, startnummer: 5.03
Fendt 515
88,4288,42
6Marc Hilhorst uit Soest, startnummer: 5.14
Fendt 415
88,2688,26
7Herman Schalij uit Breukelen, startnummer: 5.17
Ford 9600
87,0987,09
8Piet Spruijt uit Westbroek, startnummer: 5.05
Fendt 716
87,0287,02
9Richard van Deuveren uit Hoevelaken, startnummer: 5.09
Ford County 1124
85,2385,23
10Frank Baelde uit Groenekan, startnummer: 5.02
New Holland TSA 135
82,6482,64
11Wim van Ginkel uit Maartensdijk, startnummer: 5.20
New Holland TM 140
82,4882,48
12Kees Rigter uit Eemnes, startnummer: 5.01
International 1455xl
82,2382,23
13Bart Boshuis uit Maartensdijk, startnummer: 5.16
IH CS 150
79,8779,87
14Marthijn van de Linden uit Maartensdijk, startnummer: 5.04
Inter 1455
77,5277,52
15Bert Majoor uit Eemnes, startnummer: 5.18
New Holland TM115
76,4076,40
16Esmeralda Voskuilen uit Eemdijk, startnummer: 5.07
New Holland ts125a
73,0473,04
17Jan van Kouterik uit Maarssen, startnummer: 5.10
International 1455 xl
66,8466,84
18Pieter Linck uit Den Ham, startnummer: 5.19
Case Puma 155
63,5263,52
19Robbie Kooloos uit De Glind, startnummer: 5.11
John Deere 6520
      
  6e. klasse standaard tot 9000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Haverlag uit Nijkerkerveen, startnummer: 6.05
Fendt 924
94,1094,10
2Johrin Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 6.09
Ford 8670
93,7893,78
3Jeroen Hop uit Nijkerk, startnummer: 6.08
Case 1455xl
93,6993,69
4Evert Overeem uit Eemnes, startnummer: 6.02
Fendt 818
92,0492,04
5Gert-jan Linck uit Naarden, startnummer: 6.11
Case 7210
91,8091,80
6Martijn uit Maartensdijk, startnummer: 6.17
Fendt 515
90,8690,86
7Arjan uit Maartensdijk, startnummer: 6.15
Fendt 512
90,4090,40
8Gerard Rigter uit Eemnes, startnummer: 6.18
International 1455 xl
90,3690,36
9Johan van Schie uit Soest, startnummer: 6.07
Claas Arion 640
89,4789,47
10Johan Spruijt uit Westbroek, startnummer: 6.12
Fendt 714
88,6488,64
11Gerrit Linck uit Naarden, startnummer: 6.16
Fendt 718
88,4488,44
12Hijmen Hoolwerf Jr uit Eemdijk, startnummer: 6.01
John Deere 6920
88,0788,07
13Thomas uit Tienhoven, startnummer: 6.10
Fendt 916
87,4187,41
14Bert ter Beek uit Eemdijk, startnummer: 6.04
Fendt 818
87,1487,14
15Arie Meijers uit Tienhoven, startnummer: 6.13
New Holland T 6080
85,6685,66
16Johan uit tienhoven, startnummer: 6.14
Fendt 714
80,4280,42
17Gerard Groenestein uit Eemnes, startnummer: 6.03
Ford TM 150
      
  7e. klasse standaard tot 12000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Maarten van Oosterom uit Baarn, startnummer: 7.07
Kirovets K700
100,0089,79189,79
2 Haverlag uit Nijkerkerveen, startnummer: 7.08
Fendt 930
100,0076,96176,96
3Haverlag uit Nijkerkerveen, startnummer: 7.01
Fendt 930
98,8998,89
4Hendrie van de Bunt uit Nijkerk, startnummer: 7.09
Case International Magnum 7250
93,3993,39
5D. van de wetering/loonbedr. van elst uit Stoutenburg, startnummer: 7.03
Fendt 924
92,3392,33
6Hans van den Bunt uit Amersfoort, startnummer: 7.06
Fendt 930
89,7789,77
7Loonbedrijf Hoolwerf uit Eemdijk, startnummer: 7.02
John Deere 7530
89,6089,60
8Martijn Bouwman uit Westbroek, startnummer: 7.05
Fendt 924
88,6388,63
9Herman uit Westbroek, startnummer: 7.04
Fendt 924
87,4087,40
      
  8e. Sport klasse tot 2600 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Willem Veluwenkamp uit Hattem, startnummer: 8.11
Ford 4000
98,2598,25
2Andre Kroese uit Elburg, startnummer: 8.05
IHC 523
97,9497,94
3Wilhelm Smit uit Nunspeet, startnummer: 8.13
Ford 4000
92,1292,12
4Willem Smit uit Nunspeet, startnummer: 8.12
Renault 56
90,2790,27
5Team Koers uit Kamperveen, startnummer: 8.01
Ford 4000
89,7789,77
6Bennie van de Schootbrugge uit Nunspeet, startnummer: 8.08
International 633
89,3389,33
7H.Kroese uit Oldebroek, startnummer: 8.10
Inter 633
89,2889,28
8Kees vd Wetering uit `t Loo-Oldebroek, startnummer: 8.15
Deutz 5206
88,8388,83
9Gerrit Vlieger uit Hattemerbroek, startnummer: 8.07
Ford 4000
85,2785,27
10Klaas Roelof uit Rouveen, startnummer: 8.03
Famulus ifa
84,8084,80
11Hendrik Compagner uit Staphorst, startnummer: 8.09
John Deere 1120
84,7684,76
12Wilco Vlieger uit Wezep, startnummer: 8.04
ford 4000
83,0083,00
13Gerald Wijnne uit Nunspeet, startnummer: 8.14
Renault Master
83,0083,00
14Frank Klompjan uit Oldebroek , startnummer: 8.02
International 523
15Herman Tuytel uit Alblasserdam, startnummer: 8.06
Fendt 922
      
  9e. Sport klasse tot 3000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Rudi Linthorst uit Apeldoorn, startnummer: 9.08
Fiat 850super
99,4699,46
2Albert van de Worp uit Hattermebroek, startnummer: 9.01
mf 180
99,0899,08
3Wilbert Ruitenberg uit Hattem, startnummer: 9.03
Same Centurion
98,3098,30
4Wicher Veerman uit Staphorst, startnummer: 9.15
Fendt 308 ls
97,9097,90
5Gerben Brouwer uit Wezep, startnummer: 9.23
Eicher Buffel
97,7097,70
6Kees vd Wetering uit t Loo-Oldebroek, startnummer: 9.25
Deutz 7206
95,9895,98
7Gerrit Vlieger uit Hattemerbroek, startnummer: 9.05
Ford 4000
92,9292,92
8Team Hooikammer uit Rouveen, startnummer: 9.13
ifa Famulus
91,4891,48
9Team Rop an uit Staphorst, startnummer: 9.09
Ihc 744
90,9890,98
10HJ Kroese uit Oosterwolde, startnummer: 9.12
IHC 523
86,6386,63
11Wilhelm Smit uit Nunspeet, startnummer: 9.21
Ford 4000
85,6985,69
12W Veluwenkamp uit Hattem, startnummer: 9.17
Ford 4000
83,9083,90
13Wilco Vlieger uit Wezep, startnummer: 9.11
Ford 4000
83,7983,79
14Jouk Mussche uit Staphorst, startnummer: 9.24
IHC 724
82,9782,97
15Hendrik Compagner uit Staphorst, startnummer: 9.10
John Deere 1120
82,4282,42
16Rik-Wim Veluwenkamp uit Hattem, startnummer: 9.19
Ford 6600
81,2281,22
17Team Koers uit Kamperveen, startnummer: 9.07
Ford 4000
77,0677,06
18Willem Smit uit Nunspeet, startnummer: 9.22
Renault 56
73,5473,54
19M.Kroese uit Oldebroek, startnummer: 9.14
Inter 733
20Klaas Kooiker uit Staphorst, startnummer: 9.04
International 844-s
21Gerben Kroese uit Kamperveen, startnummer: 9.06
i.h.c 824
22Gebr. Klompjan uit Oldebroek, startnummer: 9.16
Inter 523
23Gerald Wijnne uit Nunspeet, startnummer: 9.20
Renault Master
24Johan Kooiker uit Staphorst, startnummer: 9.18
Case IHC 845
      
  10e. Sport klasse tot 3000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Rein Karzijn uit Hierden, startnummer: 10.01
Renault 94
100,00100,00
2Yellow Fire Team uit Harfsen, startnummer: 10.04
Volvo 600
67,7367,73
3Team Schoonhoven uit Oosterwolde, startnummer: 10.03
Valmet 605
26,4326,43
4Green Power uit Wekerom, startnummer: 10.02
Fendt 307
5Team Red Indian uit Achterberg, startnummer: 10.06
Inter 856
80,8080,80
6Menno Wennekers uit Aalsmeer, startnummer: 10.05
David Brown 990
24,4724,47
      
  11e. Sport klasse tot 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Manfred Vlieger uit Oldebroek, startnummer: 11.03
Ford 7700
100,00100,0089,64289,64
2Barry van Heerdt uit Lunteren, startnummer: 11.04
John Deere 6920
100,00100,0082,10282,10
3Metervreter uit Oldebroek, startnummer: 11.05
John Deere 2755
100,0097,43197,43
4Forza Fiat uit Apeldoorn, startnummer: 11.06
Fiat 850
100,0018,24118,24
5Team Slager uit Staphorst, startnummer: 11.02
John Deer 6410
33,3033,30
6Smokey Deere uit Doornspijk, startnummer: 11.01
John Deer 2750
      
  12e. Superstandaard A 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Jan Ubak uit Staphorst, startnummer: 12.07
IHC 1066
95,3595,35
2Gebr van Mourik uit De Glind, startnummer: 12.12
International 1066
95,2195,21
3Peter van den Top uit Lunteren, startnummer: 12.03
Volvo bm 810
93,0993,09
4Dangerousgreen uit Zwolle, startnummer: 12.08
Deutz 130.06
90,6190,61
5Team den Hertog uit Hilversum, startnummer: 12.06
International 1455
86,9486,94
6Jan Harke uit Staphorst, startnummer: 12.01
Internationaal 1086
75,4375,43
7Simon lokhorst uit Hulshorst, startnummer: 12.04
MF 1105
39,1939,19
8Jan Overeem uit Ede, startnummer: 12.10
John Deer 6920
29,3829,38
9Tony van Leeuwen uit Renswoude, startnummer: 12.13
FORD 9600
10C.Jansen uit Andelst, startnummer: 12.11
MF 1105
11Team van Engelen uit Doornspijk, startnummer: 12.09
Ford 9000
12Rinie Overeem uit Ede, startnummer: 12.05
John Deer 6920
13Obelix Team uit Dedemsvaart, startnummer: 12.02
Zetor 12011
      
  13e. Superstandaard B 4500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Gerard Hofstede uit Staphorst, startnummer: 13.04
John Deer 4320
100,0096,46196,46
2Team up and down uit Staphorst, startnummer: 13.08
John Deere 4455
100,0084,77184,77
3Green Lightning uit Uddel, startnummer: 13.07
John Deere 6920
100,0042,47142,47
4Gerrit Bisschop uit Rouveen, startnummer: 13.05
Farmall 806
100,0033,85133,85
5Peter van den Top uit Lunteren, startnummer: 13.06
Volvo BM 810
84,9784,97
6Gerrit Kuin uit Andijk, startnummer: 13.03
MF 1150
25,4225,42
7D. van den Dragt uit Doornspijk, startnummer: 13.01
Zetor 14145
      
  14e. Superstandaard C 5000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1team van stappust uit Staphorst, startnummer: 14.04
john deere 4320
2D. van den Dragt uit Doornspijk, startnummer: 14.02
Zetor 14145
3Gerrit Kuin uit Andijk, startnummer: 14.01
MF 1150
4Meneer v.d. Kieft uit Nijkerkerveen, startnummer: 14.03
ford county 1124
      
  15e. PikantoPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Team Red Indian uit Achterberg, startnummer: 15.08
Internationaal 856
100,0074,41174,41
2Tractorpulling Team Neighbours Nightmare uit Speuld, startnummer: 15.04
ford 5000
100,0069,82169,82
3Wouter van Eijden uit Schalkwijk, startnummer: 15.09
Landini 9880
100,0066,60166,60
4van de Brandhof uit Renswoude, startnummer: 15.06
Steyr 870
100,0063,96163,96
5Bertus van Dijk uit COTHEN, startnummer: 15.10
David Brown 996
100,0061,81161,81
6Steef van Ede uit Renswoude, startnummer: 15.03
Steyr 9086
100,0061,07161,07
7Pleun Gerrits uit Rhenen, startnummer: 15.02
International 744
95,3595,35
8Menno Wennekers uit Aalsmeer, startnummer: 15.12
David Brown 990
84,3584,35
9Martijn van Dijk uit Soest, startnummer: 15.05
John Deere Lanz 710
71,9871,98
10Team Blacksmoke (Karel) uit Bunschoten, startnummer: 15.01
Deutz 6806
11Jeroen Van Schaik uit NIEUWERBRUG, startnummer: 15.11
MF 6130
12Martin Hijkoop uit Nieuwland, startnummer: 15.07
Zetor 7711
      
  16e. klasse standaard tot 1850 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Aloys Schothorst uit Soest, startnummer: 16.02
Fendt DS2
97,8297,82
2Marco Spijker uit Soest, startnummer: 16.03
David Brown 780
88,4088,40
3Ton Schothorst uit Soest, startnummer: 16.05
Fendt Farmer 2DE
85,0285,02
4Sjaak van Doorn uit Soest, startnummer: 16.06
Massey-Ferguson 35 X
84,5184,51
5Marcel van den Breemer uit Soest, startnummer: 16.01
Massey Ferguson 35
83,0283,02
6Nico de Gooijer uit Blaricum, startnummer: 16.04
Fordson n
Webdesign by RETO