Trekkerdag Soest
 


We tellen af:
4742 uur (197 dagen)


Op de hoogte blijven?


van doorn soest

Uitslagen Trekkertrek


Jaar: 2018 |2017 |2016 |2015 |2014 |2013 |2012 |2011 |2010 |2009 |2008 |2007 |2006 |



  1e. klasse standaard tot 2800 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Herman Hofman uit Eemnes, startnummer: 1.08
Nuffield 465
88,1488,14
2Johan van Soeren uit Nijkerkerveen, startnummer: 1.01
Fordson Super Major
87,4287,42
3Melanie Rigter uit Eemnes, startnummer: 1.07
Fendt 104
84,1384,13
4Hordijk uit Laren, startnummer: 1.11
Lamborgini 603
80,0880,08
5Kees Calis uit Eemnes, startnummer: 1.13
Fendt Farmer 3 s
77,8977,89
6Marlies Smink uit Cothen, startnummer: 1.02
International 824
72,1272,12
7Timon Kromwijk uit IJsselstein, startnummer: 1.10
John deere 1630
70,4570,45
8Jacoline van Schaik uit Zegveld, startnummer: 1.05
International 633
67,5667,56
9Kees Westeneng uit Tienhoven UT, startnummer: 1.09
Deutz 6206
58,9358,93
10Marcel Groen uit Hoogland, startnummer: 1.04
Deutz D 6206
53,8653,86
11Rene Huigen uit Eemnes, startnummer: 1.06
Nuffield 1060
53,8553,85
12Nathalie Buitenhuis uit Amersfoort, startnummer: 1.12
internationaal 423
50,0450,04
13Gerco van de Visch uit Nijkerkerveen, startnummer: 1.03
Massey Ferguson 135 4wd
      
  2e. klasse standaard tot 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Edwin Laven uit Eemnes, startnummer: 2.06
Nuffield 1060
100,0081,33181,33
2Johan Hendriksen uit Hoevelaken, startnummer: 2.04
John Deere 2120
100,0074,76174,76
3Peter Blom uit Eemnes, startnummer: 2.07
Internationel 844s
90,0077,51167,51
4Marien van Ravenhorst uit Renswoude, startnummer: 2.12
Inter 844
100,0062,98162,98
5 uit , startnummer: 2.16
inter 844
100,0062,17162,17
6Team Veluwenkamp uit Hattem, startnummer: 2.09
Ford 6600
89,5289,52
7Ruben van Steenbergen uit Bennekom, startnummer: 2.10
Fiat 880
88,2888,28
8Rogier Visser uit Eemnes, startnummer: 2.02
Nuffield Universal
86,7986,79
9Daan Erbe uit Nijkerk, startnummer: 2.05
Fendt 108 s
85,9185,91
10Albert v.d. Bruinhorst uit Renswoude, startnummer: 2.15
Inter 844 s
85,5285,52
11Cris Lagerweij uit Renswoude, startnummer: 2.11
Inter 743
78,0778,07
12Jeroen van Schaik uit Woerden, startnummer: 2.01
Valmet 505
75,6275,62
13Hein Jan de Gooijer uit Eemnes, startnummer: 2.03
Inter 644
73,9073,90
14Gerrit van Ettekoven uit Maartensdijk, startnummer: 2.08
Inter 844s
57,7257,72
15Dennie Beukhof uit Lunteren, startnummer: 2.14
Unimog 421
18,0618,06
16Kees van Ginkel uit Overberg, startnummer: 2.13
Inter 744
      
  3e. klasse standaard tot 4500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Ali van Soeren uit Nijkerkerveen, startnummer: 3.02
Ford 7600
78,1078,10
2Jan de Heus uit Leersum, startnummer: 3.03
Deutz 8006
75,0975,09
3Daisy Post uit Eemnes, startnummer: 3.06
International 1046
74,3774,37
4Maaike Lettinga uit Eemnes, startnummer: 3.01
844s Internationel
71,9571,95
5Erik van Laar uit Rhenen, startnummer: 3.04
Deutz 100.06
66,0966,09
6Albert Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 3.07
John Deere 3300
65,5665,56
7Peter v/d Vendel uit Veenendaal, startnummer: 3.08
Valmet 705
64,0364,03
8Jaap de Heus uit Langbroek, startnummer: 3.11
John Deere 3130
49,3449,34
9Nico Drost uit De Valk, startnummer: 3.15
Fendt 610
48,0348,03
10Pieter Kuijer uit Soest, startnummer: 3.09
Inter 1055
44,1744,17
11Susan van den Heuvel uit Ederveen, startnummer: 3.05
Zetor 10011
12Theo Wiggerts uit Eemnes, startnummer: 3.13
Fendt Favorit 610
13Paul Calis uit Eemnes, startnummer: 3.12
fendt farmer 309 ca
14R. Zwanikken uit Blaricum, startnummer: 3.10
International 955
15Timo Smit uit Eemnes, startnummer: 3.14
Renault Ares
      
  4e. klasse standaard tot 5500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Blackmoneyteam uit Veenendaal, startnummer: 4.07
Inter 1246
90,0090,00180,00
2Jan Willem v/d Berg uit De Valk, startnummer: 4.20
Fendt 610
90,0080,04170,04
3Bertus van Dijk uit Cothen, startnummer: 4.10
International 1246
90,0051,12141,12
4Suzanne Hooyer uit Bennekom, startnummer: 4.16
Inter 1046 1046
88,6088,60
5A v Oostrum uit Eemnes, startnummer: 4.01
Ford 6410
81,4081,40
6Bettie Hendriksen uit nijkerkerveen, startnummer: 4.08
John Deere 6600
78,3378,33
7Henrianne Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 4.06
Ford 7740
76,6676,66
8Mariska van 't Klooster uit Eemnes, startnummer: 4.05
International 1046
72,6572,65
9Bart Calis uit Eemnes, startnummer: 4.03
Fendt 612 s
71,6571,65
10Siebkes uit Nunspeet, startnummer: 4.15
Case 1690
68,5668,56
11Anna Joosse uit Huizen, startnummer: 4.02
International 1055
49,7949,79
12Edin Drost uit Lunteren, startnummer: 4.14
Internationaal 955
48,2548,25
13Martijn Kromwijk uit IJsselstein, startnummer: 4.12
White 2-105
48,0748,07
14Groenestein uit Eemnes, startnummer: 4.13
New Holland 5050 5500 Kg
39,2939,29
15Sjaco de Bree uit Maartensdijk, startnummer: 4.09
Fendt 411
35,1235,12
16Jaco Volmer uit Maartensdijk, startnummer: 4.11
Fendt 312
32,6932,69
17Teus Rouwendaal uit Eemnes, startnummer: 4.18
Fendt favorit 610
18Reinoud van der Grift uit Renswoude, startnummer: 4.19
John Deere 6400
19Kees Jochemsen uit Ede, startnummer: 4.17
Case Inter 956
      
  5e. klasse standaard tot 7000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Johrin Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 5.08
Ford TW-35
100,00100,00
2Dennie Beukhof uit Lunteren, startnummer: 5.19
Case Inter 1455 xl
84,9784,97
3Richard v Deuveren uit Hoevelaken, startnummer: 5.14
Ford county 1124
84,4984,49
4Blackmoney uit Veenendaal, startnummer: 5.10
Inter 1246
82,8882,88
5Gerrit van Schaik uit Zegveld, startnummer: 5.01
International 1455
80,6680,66
6Ruben Siebkes uit Nunspeet, startnummer: 5.16
Case 1690
75,3675,36
7Weijnand Klein uit Eemnes, startnummer: 5.06
Fendt 515
75,2675,26
8Gerrit Kampen uit De Valk, startnummer: 5.20
Fendt 611
74,9874,98
9Gerrit Borsen uit Eemnes, startnummer: 5.09
John Deere 4440
71,2471,24
10Martijn v d Linden uit Maartensdijk, startnummer: 5.15
Inter 1455
71,1771,17
11Jan van Kouterik uit Maarssen, startnummer: 5.11
Case IH 1455xl
70,3570,35
12H.v Oostrum uit Eemnes, startnummer: 5.21
New-holland 8360
68,8568,85
13Cees Rigter uit Eemnes, startnummer: 5.03
Case x150
68,0168,01
14Roel uit Amsterdam Zuid oost, startnummer: 5.07
jonh deere 6620
67,7767,77
15Arie Meijers uit Tienhoven, startnummer: 5.18
New Holland T 6080
62,6162,61
16Esmeralda Voskuilen uit Hoevelaken, startnummer: 5.05
New Holland tsa125
60,7060,70
17Groenestein uit Eemnes, startnummer: 5.02
Fendt 716 7000 Kg
59,2259,22
18DaniŽl de Heus uit Wijk bij Duurstede, startnummer: 5.17
John Deere 4430
58,8958,89
19Frank Baelde uit Groenekan, startnummer: 5.12
New Holland tm150
48,6148,61
20Herman Schalij uit Breukelen, startnummer: 5.13
Ford 9600
21Marc Hilhorst uit Soest, startnummer: 5.04
Fendt 415
      
  6e. klasse standaard tot 9000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Jeroen Hop uit Nijkerk, startnummer: 6.21
CASE 1455xl
100,00100,00
2Thomas uit Tienhoven, startnummer: 6.14
Fendt 916
87,2587,25
3Henk Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 6.02
New Holland 8670
86,6086,60
4Evert Overheem uit Eemnes, startnummer: 6.01
Fendt 820
75,4775,47
5Rigter sr. uit Eemnes, startnummer: 6.06
Inter X 150
69,0669,06
6Gert-jan Linck uit Naarden, startnummer: 6.10
Case 7210
67,7567,75
7Hijmen Hoolwerf uit Eemdijk, startnummer: 6.04
John Deere 6920
67,5167,51
8Peter Jochemsen uit Ede, startnummer: 6.22
Case Inter 1255
67,1967,19
9Pieter Linck uit den Ham, startnummer: 6.13
Case Puma 155
66,9766,97
10Geert Verweij uit leusden, startnummer: 6.23
Fendt 614
66,9366,93
11Gerrit Linck uit Naarden, startnummer: 6.11
Fendt 718
65,5265,52
12Tim van Ruitenbeek uit Muiden, startnummer: 6.07
John Deere 6630
65,3765,37
13Martijn Bouwman uit Westbroek, startnummer: 6.17
Fendt 820
65,1265,12
14Bert Ter Beek uit Eemdijk, startnummer: 6.05
Fendt 818
65,0765,07
15Coen uit Soest, startnummer: 6.12
New Holland T6080
64,5864,58
16Dylan Westland uit Nigtevecht, startnummer: 6.09
John deere 7810
60,1860,18
17Bart uit Maartensdijk, startnummer: 6.19
Case 1455
59,5159,51
18Bart van Roemburg uit Nigtevecht, startnummer: 6.08
Fendt Vario 716
59,3859,38
19Martijn de Vor uit Maartensdijk, startnummer: 6.15
Fendt 515c
43,1743,17
20Arjan v Ginkel uit Maartensdijk, startnummer: 6.16
Inter 1455
41,4741,47
21Johan van Schie uit Soest, startnummer: 6.20
Claas Arion 640
22Johan Spruit uit Westbroek, startnummer: 6.18
Fendt 714
23Roef van Laar uit Achterberg, startnummer: 6.03
Inter 1455
      
  7e. klasse standaard tot 12000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Hendrie van de bunt uit nijkerk, startnummer: 7.02
Case International Magnum 7250
90,0078,20168,20
2Maarten van Oosterom uit Baarn, startnummer: 7.09
Kirovets k700
90,0072,01162,01
3Adel Rigter uit Eemnes, startnummer: 7.05
Belarus 1507
90,0066,28156,28
4Daan v/d Wetering uit Stoutenburg, startnummer: 7.01
Fendt 926
89,5989,59
5Haverlag uit Nijkerkerveen, startnummer: 7.10
Fendt 930
81,3681,36
6Rene van de Veen uit Groenekan, startnummer: 7.04
fendt 936
81,1081,10
7Arnold uit Westbroek, startnummer: 7.06
Fendt 924
78,5478,54
8Frank Vos uit Alphen aan den Rijn, startnummer: 7.08
Fendt 824 Profi
71,8371,83
9Bart van Ettikhoven uit Alphen aan den Rijn, startnummer: 7.07
Fendt 820 vario tms
59,7159,71
10Melis Hoolwerf uit Eemdijk, startnummer: 7.03
John Deere 7530
      
  8e. Sport klasse tot 2600 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Willem Smit uit Nunspeet, startnummer: 8.04
Renault 56
87,4187,41
2hooikammer uit rouveen, startnummer: 812
famulus ifa
79,1779,17
3Gerard Wijnne uit Nunspeet, startnummer: 8.02
Renault Master
78,9678,96
4Andre Kroese uit Elburg, startnummer: 8.08
Internatational 523
69,8969,89
5Gerrit Vlieger uit Hattemerbroek, startnummer: 8.05
Ford 4000
69,8269,82
6Team Veluwenkamp uit Hattem, startnummer: 8.06
Ford 4610
59,3759,37
7Team Veluwenkamp uit Hattem, startnummer: 8.07
Ford 4000
57,0657,06
8Wilco Vlieger uit Wezep, startnummer: 8.03
ford 4000
54,5354,53
9Wilhelm Smit uit Nunspeet, startnummer: 8.01
Ford 4000
10H. Kroese uit Oldebroek, startnummer: 8.10
Inter 633
11Bennie van de Schootbrugge uit Nunspeet, startnummer: 8.11
international 633
12Kees vd Wetering uit `t Loo-Oldebroek, startnummer: 8.09
Deutz 5206
      
  9e. Sport klasse tot 3000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Wilbert Ruitenberg uit Hattem, startnummer: 9.18
Same Centurion
73,6373,63
2Johan Kooiker uit Staphorst, startnummer: 9.05
IHC 845
67,7867,78
3Albert van de Worp uit Hattembroek, startnummer: 9.01
mf 1080
64,3064,30
4Klaas Kooiker uit Staphorst, startnummer: 9.08
International 844-s
64,1664,16
5Team Veluwenkamp uit Hattem, startnummer: 9.03
Ford 5000
63,3263,32
6Rudi Linthorst uit Apeldoorn, startnummer: 9.04
Fiat 850super
59,8059,80
7Jouk Mussche uit Staphorst, startnummer: 9.13
IHC 724
58,4258,42
8Kees vd Wetering uit `t Loo-Oldebroek, startnummer: 9.09
Deutz 7206
50,9050,90
9Wicher Veerman uit Staphorst, startnummer: 9.15
Fendt 308 ls
45,8945,89
10M.Kroese uit Oldebroek, startnummer: 9.12
International 733
11Gerben Kroese uit Kamperveen, startnummer: 9.02
i.h.c 824
12team hooikamer uit staphorst, startnummer: 9.17
ifa famulus
13Team International uit Staphorst, startnummer: 9.16
International 844-S
14HJ Kroese uit Oosterwolde, startnummer: 9.10
IHC 523
15 Schouten uit Bunschoten Spakenburg, startnummer: 9.06
fendt S103
16Gerben Brouwer uit Wezep, startnummer: 9.14
Eicher
17Wilco Vlieger uit Wezep, startnummer: 9.07
Ford 4000
18Gerrit Vlieger uit Hattemerbroek, startnummer: 9.11
Ford 4000
      
  11e. Sport klasse tot 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Bert Donkelaar uit Lunteren, startnummer: 11.03
John Deere 6920
90,0073,07163,07
2Flying Bull uit Oldebroek, startnummer: 11.07
New Holland TS 110
90,0072,37162,37
3Manfred Vlieger uit Oldebroek, startnummer: 11.01
Ford 7700
90,0060,60150,60
4Metervreterteam uit Oosterwolde, startnummer: 11.05
John Deere 2755
90,0038,92128,92
5Smokey Deere team uit Doornspijk, startnummer: 11.06
John Deere 2750
66,5359,22125,75
6Team Slager uit Staphorst, startnummer: 11.02
Ford 7700
      
  12e. Superstandaard A 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Simon Lokhorst uit Hulshorst, startnummer: 12.04
MF 1105
90,0072,65162,65
2Jan Harke uit Staphorst, startnummer: 12.02
International 1086
90,0066,70156,70
3Dangerousgreen uit zwolle, startnummer: 12.05
Deutz 130.06
90,0056,90146,90
4Peter van den Top uit Bennekom, startnummer: 12.03
Volvo 800
90,0055,17145,17
5Team v Engelen uit Doornspijk, startnummer: 12.01
Ford 9000
42,6490,00132,64
6Dynamite uit Harskamp, startnummer: 12.12
Inter 1455
35,8256,4992,31
7Richard Busweilier uit Nunspeet, startnummer: 12.09
ihc 1246
8T Valt Met uit Vaassen, startnummer: 12.07
Valmet 2105
9Gebr van Mourik uit de Glind, startnummer: 12.06
International 1066
10Team Obelix uit Dedemsvaart, startnummer: 12.10
Zetor 12011
11Team Twister uit Hulshorst, startnummer: 12.11
Deutz Agrotron 180.7
      
  13e. Superstandaard B 4500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Gerrit Kuin uit Andijk, startnummer: 13.03
MF 1150
2Meeuwis Broekhuizen uit Harskamp, startnummer: 13.01
Ford 8700
3Gerard Hofstede uit Staphorst, startnummer: 13.02
John Deer 4320
4Cornelis Werfhorst uit Oosterwolde, startnummer: 13.04
Ford 8600
5Jan-Peter de Jong uit Nijkerk, startnummer: 13.05
International 1046
      
  14e. Superstandaard C 5000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Gerrit Kuin uit Andijk, startnummer: 14.02
MF 1105
2Evert van Roekel uit Ede, startnummer: 14.01
Ford 8700
      
  15e. PikantoPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Rein Kazijn uit Hulshorst, startnummer: 15.13
Renault 94
81,0681,06
2Henry en Karel uit Bunschoten Spakenburg, startnummer: 15.07
Deutz Blacksmoke
63,0363,03
3Wouter van Eijden uit Schalkwijk, startnummer: 15.08
Landini 9880
55,0555,05
4Menno Wennekers uit Aalsmeer, startnummer: 15.06
David Brown 990
52,7552,75
5Team Red Indian uit Achterberg, startnummer: 15.01
Internationaal 856
52,2052,20
6Antoin Verwoerd uit Benschop, startnummer: 15.05
Renault 781
51,0451,04
7Pleun Gerrits uit Rhenen, startnummer: 15.04
international 744
50,0350,03
8Bertus van Dijk uit Cothen, startnummer: 15.03
David Brown 996
49,7549,75
9Jeroen van Schaik uit Woerden, startnummer: 15.02
MF 6130
44,6544,65
10Anne van Roekel uit Achterberg, startnummer: 15.10
Someca Som 55
11Eddie Streefkerk uit Wekerom, startnummer: 15.12
fendt 307
12Arend Huttinga uit Harskamp, startnummer: 15.11
Fiat Someca 612
13team Fighting White uit Andelst, startnummer: 15.09
CASE 1494
      
  16e. klasse standaard tot 1850 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Marcel vd Breemer uit , startnummer: 16.02
MF
2Aloys Schothorst uit , startnummer: 16.01
3Theo Hilhorst uit , startnummer: 16.04
Tef
4Ton Schothorst uit , startnummer: 16.03
Fendt
5Sjaak v Doorn uit , startnummer: 16.05
MF
Webdesign by RETO