Trekkerdag Soest
 


We tellen af:
4743 uur (197 dagen)


Op de hoogte blijven?


van doorn soest

Uitslagen Trekkertrek


Jaar: 2018 |2017 |2016 |2015 |2014 |2013 |2012 |2011 |2010 |2009 |2008 |2007 |2006 |



  1e. klasse standaard tot 2800 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Gerco van de Visch uit Nijkerkerveen, startnummer: 1.01
Massey Ferguson 135 4wd
100,00100,00200,00
2Suzan van de Heuvel uit Ederveen, startnummer: 1.12
International 453
100,0091,85191,85
3Rene Huigen uit Eemnes, startnummer: 1.03
Nuffield 1060
89,0389,03
4Kees Westeneng uit Tienhoven UT, startnummer: 1.13
Deutz 6206
87,6687,66
5Melanie Rigter uit Eemnes, startnummer: 1.08
Fendt 104
79,5179,51
6Johan van Soeren uit Nijkerkerveen, startnummer: 1.07
Ford Major
75,3175,31
7Leo Beekhuiszen uit Eemnes, startnummer: 1.05
David Brown 885
74,8574,85
8Jacoline van Schaik uit Zegveld, startnummer: 1.04
International 633
70,9470,94
9Timon Kromwijk uit Ijsselstein, startnummer: 1.02
John Deere 1630
69,4269,42
10Bert Hordijk uit Laren, startnummer: 1.10
Lamborgini R 306
65,0665,06
11Coen Kok uit Soest, startnummer: 1.14
Fendt 102S
43,9943,99
12Paul Calis uit Bunschoten, startnummer: 1.11
Fendt Farmer 3 s
13Alie Busweiler-Bovendorp uit Nunspeet, startnummer: 1.15
IHC 824 gratis ivm sportklasse Kg
14Herman Hofman uit Eemnes, startnummer: 1.06
Nuffield 465
15Marlies Smink uit Cothen, startnummer: 1.09
International 824
      
  2e. klasse standaard tot 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Rogier Visser uit Eemnes, startnummer: 2.10
Nuffield Universal
100,0087,01187,01
2Johan Hendriksen uit Hoevelaken, startnummer: 2.02
John Deere 2120
100,0075,60175,60
3Edwin Laven uit Eemnes, startnummer: 2.09
Nuffield 1060
100,0075,20175,20
4Jeroen van Schaik uit Woerden, startnummer: 2.06
Valmet 505
93,4193,41
5Peter Blom uit Eemnes, startnummer: 2.05
Inter 844-s
88,2488,24
6Gerrit van Ettekoven uit Maartensdijk, startnummer: 2.12
International 844 s
88,2488,24
7Hein-Jan de Gooijer uit Eemnes, startnummer: 2.07
International 644
81,7081,70
8Tobias van de Heuvel uit Ederveen, startnummer: 2.11
Valmet 505
78,7378,73
9Jan van Deuveren uit Hoevelaken, startnummer: 2.08
U.T.B. Universal
50,6250,62
10Freek van Rooijen uit Utrecht, startnummer: 2.01
International 844-s
48,6448,64
11Daan Erbé uit Nijkerk, startnummer: 2.04
Fendt S108
      
  3e. klasse standaard tot 4500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Daisy Post uit Eemnes, startnummer: 3.05
International 1046
100,00100,00
2Jacco uit Ede, startnummer: 3.06
Valmet 705
94,3694,36
3Albert Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 3.04
John Deere 3300
93,8093,80
4Henri Overeem uit Ede, startnummer: 3.09
Valmet 705
93,3893,38
5Jan de Heus uit Leersum, startnummer: 3.01
Deutz 8006
93,1393,13
6Maaike Lettinga uit eemnes, startnummer: 3.02
Inter 844-s
92,9892,98
7Ali van Soeren uit Nijkerkerveen, startnummer: 3.07
Ford 7600
89,1689,16
8Rudie Zwanikken uit Blaricum, startnummer: 3.13
International 955
80,4080,40
9Henk Wiggerts uit Eemnes, startnummer: 3.15
zetor
71,5371,53
10Rinie Overeem uit Ede, startnummer: 3.03
Valmet 805
11Kees Calis uit Bunschoten, startnummer: 3.11
Fendt 309
12Dennie Beukhof uit Lunteren, startnummer: 3.08
Fortschritt zt300
13Pieter Kuijer uit Soest, startnummer: 3.10
Inter 1055
14Roel Calis uit Weesp, startnummer: 3.14
International 844 744
15Peter van de Vendel uit Veenendaal, startnummer: 3.12
Valmet 705
      
  4e. klasse standaard tot 5500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Bertus van Dijk uit Cothen, startnummer: 4.04
International 1246
99,3299,32
2Jan Willem van den Berg uit De Valk, startnummer: 4.11
Fendt 614 s
98,5098,50
3Ton van Daatselaar uit Achterveld, startnummer: 4.09
Fendt 612 s
94,2794,27
4Gert van Laar uit Rhenen, startnummer: 4.10
Deutz 100.06
91,9791,97
5Theo Wiggerst uit Bunschoten, startnummer: 4.06
Fendt 610
81,7381,73
6Tessa Post uit Eemnes, startnummer: 4.01
International 1046
77,2177,21
7Bettie Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 4.02
John Deere 6600
76,6576,65
8Henrianne Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 4.03
Ford 7740
75,5275,52
9Martijn Kromwijk uit IJsselstein, startnummer: 4.05
White 2-105
52,6952,69
10Fabian Bohms uit Soest, startnummer: 4.08
Fendt 308
37,7837,78
11Leo van Dijk uit Soest, startnummer: 4.07
John Deere 6510
37,3237,32
12Martijn Knol uit Hasselt, startnummer: 4.12
Steyr 1100
      
  5e. klasse standaard tot 7000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Johrin Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 5.09
Ford TW-35
100,0095,16195,16
2Jan van Kouterik uit Maarssen, startnummer: 5.12
Case ih 1455XL
100,0094,62194,62
3Gerrit Borsen uit Eemnes, startnummer: 5.05
John Deere 4440
100,0093,14193,14
4Gerrit Kampert uit De Valk, startnummer: 5.18
Fendt 614 ls
100,0091,44191,44
5W-J Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 5.13
John Deere 6600
100,0085,52185,52
6Ruben Siebkes uit Nunspeet, startnummer: 5.11
Case 1690
100,0084,18184,18
7Gerrit van Schaik uit Zegveld, startnummer: 5.10
International 1455
100,0083,82183,82
8Jan van Deuveren uit Hoevelaken, startnummer: 5.08
Ford 8340 sle
100,0082,88182,88
9Bart Calis uit Eemnes, startnummer: 5.16
Fendt 612 s
100,0081,79181,79
10Richard van Deuveren uit Hoevelaken, startnummer: 5.14
Ford County 1124
91,7291,72
11Sander van de Burgwal uit Bunschoten, startnummer: 5.19
Fendt 415
88,9788,97
12Henno Groenendaal uit Muiden, startnummer: 5.01
John Deere 6820
88,1288,12
13Frank Baelde uit Groenekan, startnummer: 5.15
Valtra t131
87,9987,99
14Esmeralda Voskuilen uit Hoevelaken, startnummer: 5.04
New Holland ts125a
84,6184,61
15A.H. Hooijer uit Weesp, startnummer: 5.07
Mc Cormick mc 105
77,4577,45
16Jaco Volmer uit Maartensdijk, startnummer: 5.03
Fendt 312
59,7259,72
17Arie Meijers uit Tienhoven, startnummer: 5.06
New Holland TSA 135
33,3133,31
18Sjacco de Bree uit Westbroek, startnummer: 5.02
Fendt 411
32,5232,52
19Arjan v Ginkel uit Maartensdijk, startnummer: 5.17
1455 xl Case
      
  6e. klasse standaard tot 9000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Jeroen Hop uit Nijkerk, startnummer: 6.06
Case 1455 xl
100,0092,11192,11
2Henk Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 6.07
New Holland 8670
100,0090,79190,79
3Gerrolt v/d Krol uit Barneveld, startnummer: 6.15
Inter 1455
100,0071,13171,13
4Thomas Smid uit Tienhoven, startnummer: 6.12
Fendt 916
100,0069,05169,05
5Pieter Linck uit Den Ham, startnummer: 6.08
Case puma 155
100,0063,54163,54
6Bert ter beek uit Eemdijk, startnummer: 6.14
Fendt 820
91,7091,70
7Daan van de Wetering uit Stoutenburg, startnummer: 6.10
Fendt 615
91,3391,33
8Bart Van Roemburg uit Nigtevecht, startnummer: 6.03
John Deere 4955
79,5579,55
9Mark Bouman uit Nigtevecht, startnummer: 6.02
Ford TW 25
62,6562,65
10Evert Overeem uit Eemnes, startnummer: 6.13
Fendt 820
62,2162,21
11Geert Verweij uit Leusden, startnummer: 6.05
Fendt 614
61,5361,53
12Tim van Ruitenbeek uit Muiden, startnummer: 6.01
John Deere 6630
61,4161,41
13Bart Boshuis uit Maartensdijk, startnummer: 6.09
IH 1455
0,100,10
14Dylan Westland uit Nigtevecht, startnummer: 6.04
John Deere 7810
15Gerrit Linck uit Naarden, startnummer: 6.11
Fendt 718
      
  7e. klasse standaard tot 10000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Maarten van Oosterom uit Baarn, startnummer: 7.02
Kirovets K700
83,3183,31
2Adel Rigter uit Eemnes, startnummer: 7.04
Belarus 1507 xt3
77,2377,23
3Gert-jan Linck uit Naarden, startnummer: 7.05
Case 7210
75,9075,90
4Haverlag bv uit Nijkerkerveen, startnummer: 7.06
Fendt 724
74,0574,05
5Daan van de Wetering uit Stoutenburg, startnummer: 7.03
Fendt 926
71,1571,15
6Edith Brouwer uit Kortenhoef, startnummer: 7.01
John Deere 4955
64,3364,33
      
  8e. Sport klasse tot 2600 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Wilco Vlieger uit Wezep, startnummer: 8.09
Ford 4000
100,0075,83175,83
2Willem Smit uit Nunspeet, startnummer: 8.08
Renault 56
100,0068,60168,60
3Andre Kroese uit Elburg, startnummer: 8.07
IHC 523
100,0061,62161,62
4Richard Busweiler uit Nunspeet, startnummer: 8.01
ihc 633
100,0059,53159,53
5Hendrik Compagner uit Staphorst, startnummer: 8.04
John Deere 1120
90,9190,91
6Wilhelm Smit uit Nunspeet, startnummer: 8.02
Ford 4000
89,9889,98
7team Veluwenkamp uit Hattem, startnummer: 8.06
Ford 4610
50,0150,01
8Kees van de Wetering uit `t Loo-Oldebroek, startnummer: 8.05
Deutz 5206
9klaas Roelof uit Rouveen, startnummer: 8.03
Ifa Famulus
      
  9e. Sport klasse tot 3000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Team uit Staphorst, startnummer: 9.11
International 844-S
96,5996,59
2team veluwenkamp uit hattem, startnummer: 9.06
Ford 6600
92,8192,81
3Wicher Veerman uit Staphorst, startnummer: 9.04
Fendt 308 LS
92,6992,69
4Gerben Brouwer uit Wezep, startnummer: 9.12
Eicher
89,1389,13
5team Vlieger uit Wezep, startnummer: 9.08
Ford 5000
87,9387,93
6team Veluwenkamp uit Hattem, startnummer: 9.02
Ford 5000
87,2887,28
7Klaas Kooiker uit Staphorst, startnummer: 9.14
International 844-s
84,4684,46
8Gerben Kroese uit Kamperveen, startnummer: 9.10
I.H.C. 824
81,1981,19
9Rudi Linthorst uit Apeldoorn, startnummer: 9.09
Fiat 850 super
79,4379,43
10Hendrik Compagner uit staphorst, startnummer: 9.05
John Deere 1120
76,6076,60
11HJ Kroese uit Oosterwolde, startnummer: 9.07
International 523
71,2971,29
12Wilhelm Smit uit Nunspeet, startnummer: 9.15
Ford 4000
70,1670,16
13Klaas Roelof uit Rouveen, startnummer: 9.01
Ifa famulua
14Jacob Russcher uit Staphorst , startnummer: 9.13
Case 845
15Kees van de Wetering uit `t Loo-Oldebroek, startnummer: 9.03
Deutz 7206
      
  10e. Sport klasse tot 3000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Yellow Fire Team uit Harfsen, startnummer: 10.02
Volvo 600
100,00100,00
2Team Schoonhoven uit Oosterwolde, startnummer: 10.01
Valmet 605
78,5678,56
3Eddie Streefkerk uit Wekerom, startnummer: 10.03
Fendt 307
61,8961,89
4Team Schoonhoven uit Kamperveen, startnummer: 10.04
Valmet 605
      
  11e. Sport klasse tot 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Manfred Vlieger uit Oldebroek, startnummer: 11.03
Ford 7700
100,00100,00
2Team Forzafiat uit Apeldoorn, startnummer: 11.09
fiat850 850 supr interkoeler turbo
97,4097,40
3Team Red Indian uit Achterberg, startnummer: 11.05
Inter 856
88,4988,49
4Metervreter team uit Oldebroek, startnummer: 11.01
John Deere 2755
81,8581,85
5gerrit nieuwkoop uit Wijk en aalburg, startnummer: 11.06
case 870 agri king
77,7177,71
6Barry van Heerdt uit Lunteren, startnummer: 11.04
Volvo BM 700
72,1872,18
7Wilbert Ruitenberg uit Hattem1, startnummer: 11.02
Same Centurion
52,6252,62
8Smokey deere uit Doornspijk, startnummer: 11.07
John Deere 2750
18,4218,42
9Hendri uit t'loo oldebroek, startnummer: 11.08
New Holland ts 110
      
  12e. Superstandaard A 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1team L.M.J.D. uit Nunspeet, startnummer: 12.05
IHC 1246
94,8994,89
2Team v Engelen uit Doornspijk, startnummer: 12.04
Ford 9000
92,0792,07
3Dangerousgreen uit Zwolle, startnummer: 12.06
Deutz 130-06
66,9166,91
4Veluwse Mamoet uit Hulshorst, startnummer: 12.01
Renault 98
41,2241,22
5Peter van den Top uit Bennekom, startnummer: 12.03
Volvo BM 800
6team Red Indian uit Achterberg, startnummer: 12.07
Inter 856
7Jan-Peter de Jong uit Nijkerk, startnummer: 12.02
International 1046
      
  13e. Superstandaard B 4500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Dirk Schipper uit Putten, startnummer: 13.02
John Deere 6920
99,2499,24
2Peter van Den Top uit Bennekom, startnummer: 13.03
Volvo BM 800
3Meeuwis Broekhuizen uit Harskamp, startnummer: 13.01
ford 8700
      
  14e. Superstandaard C 5000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Evert van Roekel uit Ede, startnummer: 14.01
ford 8700
2Gerrit Kuin uit Andijk, startnummer: 14.03
Massey Ferguson 1150
3Albert van Driesten uit harskamp, startnummer: 14.02
John Deere 6030
      
  15e. PikantoPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Team Blacksmoke Henry Karel uit Bunschoten, startnummer: 15.01
Deutz 6806 6806
100,0089,06189,06
2Wouter van Eijden uit Schalkwijk, startnummer: 15.07
Landini 9880
100,0087,00187,00
3RockyPowerTeam uit Barneveld, startnummer: 15.08
Fiat 780
100,0078,24178,24
4Martin Hijkoop uit Nieuwland, startnummer: 15.09
Zetor 7711
95,3195,31
5Jeroen van Schaik uit Woerden, startnummer: 15.13
Massey-Ferguson 6130
93,3693,36
6team Fighting White uit Andelst, startnummer: 15.12
Case 1494
90,1990,19
7Menno Wennekers uit Aalsmeer, startnummer: 15.11
David Brown 990
84,9484,94
8Klaas Kooiker uit Staphorst, startnummer: 15.15
international 844-s
78,9178,91
9Pleun Gerrits uit Rhenen, startnummer: 15.10
Inter 744
78,0678,06
10Bertus van Dijk uit Cothen, startnummer: 15.02
International 724
63,8963,89
11Sjoerd Stravers uit Schoonrewoerd, startnummer: 15.03
International 845
26,8126,81
12Bandito team uit Oosterwolde, startnummer: 15.14
Fiat 80-90
13Jacob uit staphorst, startnummer: 15.16
845 case
14Gert ten Brummeler uit Vinkeveen, startnummer: 15.05
kleine BEER 5030
15Jan-Willem van Roekel uit Achterberg, startnummer: 15.06
Someca 55
16Gerben Kroese uit Kamperveen, startnummer: 15.04
I.H.C. 824
      
  16e. klasse Jeep Track tot 3000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1David Berends uit Kesteren, startnummer: 16.08
Iveco Turbo Daily 35-12
100,00100,00200,00
2Gert Jan van Elst uit Stoutenburg, startnummer: 16.10
Dodge ram 2500
100,0095,72195,72
3Hijmen en Bert uit Eemdijk, startnummer: 16.03
Chevrolet K30
85,5785,57
4Martin de Greef uit Lienden, startnummer: 16.06
Ford F250
85,1585,15
5Paul van Laar uit Achterveld, startnummer: 16.09
dodge ram 2500
74,0074,00
6Wouter van Elst uit Stoutenburg, startnummer: 16.02
Patrol 3.3 ltr
70,7870,78
7Mauritz Jordaan uit Opheusden, startnummer: 16.05
Nissan Patrol
62,7762,77
8David Zaaijer uit Lienden, startnummer: 16.04
Nissan Patrol
58,3058,30
9Henk de Greef uit Opheusden, startnummer: 16.07
Nissan Patrol
46,8346,83
10Diekers go fast uit Eemdijk, startnummer: 16.01
Jeep GMC K 1500
      
  17e. klasse Old StockPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Sjaak van Doorn uit Soest
ferguson TEF ford scorpio V6
Webdesign by RETO