Trekkerdag Soest
 


We tellen af:
4743 uur (197 dagen)


Op de hoogte blijven?


van doorn soest

Uitslagen Trekkertrek


Jaar: 2018 |2017 |2016 |2015 |2014 |2013 |2012 |2011 |2010 |2009 |2008 |2007 |2006 |



  1e. klasse standaard tot 2800 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Cor Siebkes uit ver weg, startnummer: 1.16
David Brown 880
96,8496,84
2Tobias van den Heuvel uit Ederveen, startnummer: 1.03
Inter 453
96,1996,19
3Leo Beekhuiszen uit Eemnes, startnummer: 1.01
David Brown 885
95,9995,99
4Mark Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 1.07
Ford 4000
95,2895,28
5Bert Hordijk uit Laren, startnummer: 1.04
Lamborghini R 603
91,5591,55
6Herman Hofman uit Soest, startnummer: 1.10
Nuffield 1060
91,0791,07
7Jacoline van Schaik uit Zegveld, startnummer: 1.09
International 633
88,8288,82
8Menno Davelaar uit Nijkerkerveen, startnummer: 1.12
Massey-Ferguson 135 4wd
85,8085,80
9Willem-Jan Hendriksen uit Nijkerkerveen , startnummer: 1.15
John Deere 1630
85,4285,42
10Team ITL Thijs uit Loil (Didam), startnummer: 1.06
International 523
84,6884,68
11Rogier Visser uit Eemnes, startnummer: 1.13
International 624
83,1283,12
12Marc Meenhorst uit Eemnes, startnummer: 1.05
David Brown 885
82,3782,37
13Niels Bolleboom uit Berkel en Rodenrijs, startnummer: 1.11
Fordson Super Major
80,0480,04
14Johan van Soeren uit Nijkerkerveen, startnummer: 1.02
Ford Major
77,6977,69
15Herman van Willigenburg uit Ederveen, startnummer: 1.14
Fendt 102s
61,0561,05
16Kees Westeneng uit Tienhoven UT, startnummer: 1.08
Deutz 6206
      
  2e. klasse standaard tot 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Alice Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 2.08
Ford 5600
87,8687,86
2Johan Hendriksen uit Hoevelaken, startnummer: 2.03
John deere 2120
86,1586,15
3Peter Blom uit Eemnes, startnummer: 2.01
Inter 844-s
84,6684,66
4Melanie Rigter uit Eemnes, startnummer: 2.11
International 624
82,3182,31
5Marlies Smink uit Cothen, startnummer: 2.14
International 824
79,0279,02
6Arjan van Drie uit Nijkerk, startnummer: 2.09
Fendt 108s
78,3578,35
7Martijn Kromwijk uit Ijsselstein, startnummer: 2.04
Lamborghini R653
77,2177,21
8Edwin Laven uit Eemnes, startnummer: 2.12
Nuffield 1060
75,0875,08
9Jan van Deuveren sj uit Hoevelaken, startnummer: 2.10
UTB Universal
73,8873,88
10Freek van Rooijen uit Ijsselstein, startnummer: 2.13
International 844
70,8170,81
11Susan van den Heuvel uit Ederveen, startnummer: 2.02
Valmet 505
70,2170,21
12Marcel Horst uit Achterveld, startnummer: 2.06
Fendt 108
66,3466,34
13Bart Hooijer uit Weesp, startnummer: 2.07
international 744
66,2366,23
14Jorian Oskam uit Werkhoven, startnummer: 2.05
Fendt 211v
      
  3e. klasse standaard tot 4500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Rik v Essen uit Soest, startnummer: 3.21
Inter 1046
95,7695,76
2Peter v d Vendel uit Veenendaal, startnummer: 3.18
Valmet 705
95,5895,58
3Henri Overeem uit Ede, startnummer: 3.07
Valmet 705
93,4593,45
4Rinie Overeem uit Ede, startnummer: 3.14
Valmet 805
91,8491,84
5Peter Dibbet uit Overberg, startnummer: 3.16
Fiat 900
89,9189,91
6Anton Erbe uit Nijkerk, startnummer: 3.19
Fendt 108s
89,4989,49
7Team ITL Tom uit Loil (Didam), startnummer: 3.04
International 1055
86,7986,79
8Mariska van 't Klooster uit Eemnes, startnummer: 3.05
International 1046
85,3285,32
9Willem Jan uit Nijkerkerveen, startnummer: 3.13
International 946
85,0585,05
10Ali van Soeren uit Nijkerkerveen, startnummer: 3.09
Ford 7600
84,2784,27
11Kees Blom uit Eemnes, startnummer: 3.03
Inter 844-S
82,9382,93
12Albert Hendriksen uit Nijkerekerveen, startnummer: 3.02
John Deere 3300
82,2682,26
13Jacco Overeem uit Ede, startnummer: 3.11
Valmet 705
81,7381,73
14Team ITL Nick uit Loil (Didam), startnummer: 3.08
International 946
76,7976,79
15Pieter Kuijer uit Soest, startnummer: 3.15
Inter 1055
76,4476,44
16Jan de Heus uit Leersum, startnummer: 3.01
Deutz 8006
74,6674,66
17Henk Wiggerts uit Eemnes, startnummer: 3.22
Zetor 6441
67,6167,61
18Arjen Haalboom uit Bennekom, startnummer: 3.12
Fiat 850
64,1064,10
19Harry Schimmel uit Soest, startnummer: 3.10
Massey Ferguson 3060
48,4348,43
20Bart Plugge uit Achterveld, startnummer: 3.17
John Deere 3020
21Erik van Laar uit Achterberg, startnummer: 3.06
Deutz 100.06 as
22Rijk v Dam uit Lunteren, startnummer: 3.20
Fortschritt 300
      
  4e. klasse standaard tot 5500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1J.W. van de Berg uit De Valk, startnummer: 4.14
Fendt 614 S
89,6089,60
2Martijn Knol uit Nunspeet, startnummer: 4.15
Steyr 1100
86,2986,29
3Nico Drost uit De Valk, startnummer: 4.17
Fendt 6.14
85,0085,00
4Rene Nagel uit Eemnes, startnummer: 4.08
International 1046
84,3584,35
5Bertus Van Dijk uit Cothen, startnummer: 4.04
International 1246
82,2582,25
6Bart Calis uit Eemnes, startnummer: 4.10
Fendt 612 s
81,3981,39
7Hans vd Bunt uit Amersfoort, startnummer: 4.07
Fendt 611s
79,7079,70
8Bettie Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 4.06
John Deere 6600
79,3279,32
9Henrianne Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 4.09
Ford 7740
78,4978,49
10Team ITL Ties uit Loil (Didam), startnummer: 4.13
International 1246
77,2877,28
11Timon Kromwijk uit IJsselstein, startnummer: 4.05
White 2-105
73,5773,57
12Koen Kok uit Soest, startnummer: 4.16
John Deere 6510
61,9161,91
13Bertus Van Dijk uit Cothen, startnummer: 4.02
Case 1590
61,7061,70
14Jacco schimmel uit De Glind, startnummer: 4.12
International 1055
15Henk Gerrits uit Veenendaal, startnummer: 4.03
Case IH 1056XL
16Christa van Eden uit Veenendaal, startnummer: 4.11
IH 1066
17Henk Wiggerts uit Eemnes, startnummer: 4.01
Zetor
      
  5e. klasse standaard tot 7000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Gerrit van Schaik uit Zegveld, startnummer: 5.18
International 1455
90,3490,34
2Albert van Driesten uit Harskamp, startnummer: 5.26
John Deere 630
90,1090,10
3Gerrit Borsen uit Eemnes, startnummer: 5.08
Sjohn Deere (eemnesser spelling) 4440
89,4789,47
4Johrin Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 5.05
Ford Tw-35
89,0389,03
5Gerrit Kampert uit De Valk, startnummer: 5.22
Fendt 614 S
88,5688,56
6Jan van Deuveren jr uit hoevelaken, startnummer: 5.09
Ford 8340 sle
87,4087,40
7Ruben Siebkes uit Nunspeet, startnummer: 5.23
Case 1690
86,3286,32
8Pietje uit Eemnes, startnummer: 5.21
Fendt 515
86,1286,12
9Aart Pater uit De Valk, startnummer: 5.24
Fendt 614 LSA
86,1286,12
10Jan van Kouterik uit Maarssen, startnummer: 5.01
Case ih 1455xl
85,8585,85
11Leo Hendriksen uit Nijkerkerveen, startnummer: 5.20
John Deere 6600
85,7485,74
12Wilbert van Ginkel uit Bennekom, startnummer: 5.16
Steyr 8150
85,6485,64
13Richard van Deuveren uit Hoevelaken, startnummer: 5.14
Ford County 1124
85,3085,30
14Jeroen van Veldhuizen uit Leersum, startnummer: 5.03
Case International 1455 XL
84,4584,45
15Ton van daatselaar uit Eemnes, startnummer: 5.15
Fendt 612 s
84,3384,33
16Bram Dijkshoorn uit Berkel en rodenrijs, startnummer: 5.12
International 1255xl
83,9783,97
17Frank Baelde uit Groenekan, startnummer: 5.10
Valtra t131
81,8381,83
18Joost kuyvenhoven uit Maartensdijk, startnummer: 5.25
international 633
81,5681,56
19Sjacco de Bree uit Westbroek, startnummer: 5.04
Fendt 411
80,3080,30
20Christiaan van Lier uit Maartensdijk, startnummer: 5.07
New Holland TM 150
80,2580,25
21Jaco Volmer uit Maartensdijk, startnummer: 5.11
Fendt 312
78,4778,47
22Esmeralda Voskuilen uit Hoevelaken, startnummer: 5.02
New Holland ts125a
76,3076,30
23Fabian Bohms uit Soest, startnummer: 5.19
Fendt 514c
76,1676,16
24Hans vd Bunt uit Amersfoort, startnummer: 5.13
Fendt 515c
74,5274,52
25Arie Meijers uit Tienhoven, startnummer: 5.17
Case IH Maxxum 5150
72,4772,47
26Alfred Hazeleger uit De Klomp, startnummer: 5.06
Case IH 1455
      
  6e. klasse standaard tot 9000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Daan van de Wetering uit Stoutenburg, startnummer: 6.04
Fendt 926
86,0686,06
2Jeroen Hop uit Nijkerk , startnummer: 6.06
Case 1455xl
85,8585,85
3Geert Verweij uit Leusden, startnummer: 6.03
Fendt 614
85,5885,58
4Henk Hijwegen uit Nijkerkerveen, startnummer: 6.09
Ford 8670
85,3585,35
5Thomas smit uit Tienhoven, startnummer: 6.02
Fendt 916
84,6984,69
6Dennie Beukhof uit Lunteren, startnummer: 6.12
Case 1455
84,3584,35
7Tim van Ruitenbeek uit Nigtevecht, startnummer: 6.05
John Deere 6630
84,1384,13
8Evert Overheem uit Eemnes, startnummer: 6.13
Fendt 820
83,6483,64
9Henno Groenendaal uit Muiden, startnummer: 6.08
John Deere 6534
82,5582,55
10Bart Boshuis uit Maartensdijk, startnummer: 6.07
IH 1455
82,0682,06
11Bram Dijkvorm uit Berkel en Roderijs, startnummer: 6.15
Inter 1255 XL
79,3779,37
12Stefan Kok uit Soest, startnummer: 6.14
New holland 680
77,2277,22
13Hijmen Hoolwerf uit Eemdijk, startnummer: 6.10
John Deere 6830
14Edith Brouwer uit Kortenhoef, startnummer: 6.01
John Deere 4955
84,1684,16
15E. Schuurman uit Westbroek, startnummer: 6.11
John Deere 7530
76,9176,91
      
  7e. klasse standaard tot 10000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Daan van de wetering(loonbedrijf van Elst) uit Stoutenburg, startnummer: 7.01
Fendt 920
82,7482,74
2Bart van Roemburg (loonbedrijf BVR) uit Kortenhoef, startnummer: 7.06
John Deere 4955
80,0580,05
3Adel Rigter uit Eemnes, startnummer: 7.08
Belarus 1507
80,0080,00
4Hendrie v d Bunt (Loonbedrijf ????) uit Nijkerk, startnummer: 7.05
Case Magnum 7250
79,8179,81
5Bert ter Beek (loonbedrijf Hoolwerf) uit Eemdijk, startnummer: 7.04
Fendt 820
78,4378,43
6arnold oussoren (loonbedr Oussoren) uit Tienhoven, startnummer: 7.03
Fendt 916
76,8976,89
7Dylan Westland uit Muiden, startnummer: 7.07
John Deere 7810
71,2271,22
8Coen Kok (loonbedr KOK) uit Soest, startnummer: 7.02
New Holland t 6080
71,0971,09
9Maarten van Oosterom uit Baarn, startnummer: 7.09
Kirovets k700
87,3287,32
      
  8e. Sport klasse tot 2600 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Wilco de Vlieger uit Wezep, startnummer: 8.03
Ford 4000
100,00100,00
2Wilhelm Smit uit Nunspeet, startnummer: 8.06
Ford 4000
99,6299,62
3Team Veluwenkamp uit Hattem, startnummer: 8.01
Ford 4610
98,9998,99
4Gerals Wijnen uit Nunspeed, startnummer: 8.09
Renault Master
95,7995,79
5Gerrit Vlieger uit Hattemerbroek, startnummer: 8.04
Ford 4000
86,1086,10
6Herman uit Oldebroek, startnummer: 8.07
Inter 633
7Hendrik Compagner uit staphorst, startnummer: 12.09
John Deere 1120
8A Kroese uit Oosterwolde, startnummer: 8.02
IHC 523 IHC
9H.J. Kroese uit Oosterwolde, startnummer: 8.05
IHC 523 523
      
  9e. Sport klasse tot 3000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Team Veluwenkamp uit Hattem, startnummer: 9.01
Ford 5000
96,5196,51
2Wicher Veerman uit Staphorst, startnummer: 9.11
Fendt 308 LS
92,0792,07
3Manfred Vlieger uit Oldebroek, startnummer: 9.05
Ford 5000
91,9491,94
4Gerben Brouwer uit oldebroek, startnummer: 9.03
eicher eicher
88,6288,62
5Cpmagner uit Staphorst, startnummer: 9.13
John Deere 1120
86,7186,71
6Team Veluwenkamp uit Hattem, startnummer: 9.04
Ford 6600
75,2075,20
7H.J. Kroese uit Oosterwolde, startnummer: 9.02
International 523
8A Kroese uit Oosterwolde, startnummer: 9.06
International 523
9Klaas Kooiker uit Staphorst, startnummer: 9.07
International 844-s
10Compagner uit Staphorst, startnummer: 12.09
John Deere 1120
11Gerben Kroese uit Kamperveen, startnummer: 9.12
i.h.c 824
12Wilco vd Brandhof uit Ederveen, startnummer: 9.14
Steijer 870
13Jouk Mussche uit Staphorst, startnummer: 9.10
Inter 724
73,1773,17
      
  10e. Sport klasse tot 3000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Yellow Fire Team uit Harfsen, startnummer: 10.04
Volvo 600
94,2394,23
2Bandito 2 uit Oosterwolde, startnummer: 10.01
Valmet 605
86,7386,73
3Eddie Streefkerk uit Wekerom, startnummer: 10.02
Fendt Green Power 307
86,4286,42
4team Musketier uit staphorst, startnummer: 10.03
Inter 724
86,3186,31
5Wicher Veerman uit , startnummer: 10.05
      
  11e. Sport klasse tot 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Kees Rigter uit eemnes, startnummer: 11.02
Fiat 850
97,7397,73
2 uit Cothen, startnummer: 11.03
IHC 724
80,2480,24
3 uit Woerden, startnummer: 11.04
MF 6130
71,0471,04
4Team Red Indian uit Achterberg, startnummer: 11.01
ihc 856
      
  12e. Superstandaard A 3500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Pullingteam 'T Valt Met uit Vaassen, startnummer: 12.06
Valmet 2105
100,00100,00100,00300,00
2Rhino Overeem uit Ede, startnummer: 12.08
John Deere 6920S
100,00100,0089,54289,54
3Rein Karzein uit Hulshorst, startnummer: 12.05
Renault Veluwse Mammoet
100,0089,88189,88
4Team van Engelen uit Doornspijk, startnummer: 12.02
Ford 9000
100,0085,04185,04
5Simon Lokhorst uit Hulshorst, startnummer: 12.07
MF 1105
100,0050,10150,10
6Kees Rigter uit Eemnes, startnummer: 12.04
Fiat 850
89,5489,54
7Jan-Peter de Jong uit Nijkerk, startnummer: 12.03
International 1046
84,3784,37
8Albert Drost uit Harskamp, startnummer: 12.09
inter 1455 (dynamite) suppersport
69,6769,67
9Gebr. Mourick uit De Glind, startnummer: 12.10
10The Duke uit Hilversum, startnummer: 12.01
Farmall 560
      
  13e. Superstandaard B 4500 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1dries van den dragt uit doornspijk, startnummer: 13.02
zetor 14.145
89,1189,11
2Green Lightning uit Putten, startnummer: 13.04
John Deere 6R
83,3083,30
3Ruben Siebkes uit Ver Weg, startnummer: 13.03
Case 1690
76,0576,05
4Meeuwis Broekhuizen uit Ede, startnummer: 13.01
Ford Yellow Fever 8700
      
  14e. Superstandaard C 5000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Albert van Driesten uit Harskamp, startnummer: 14.02
John Deere 6030
2Dries vd Dragt uit Doornspijk, startnummer: 14.05
Zetor 14145
3Green Lightning uit Putten, startnummer: 14.04
John Deere
4Evert van Roekel uit Ede, startnummer: 14.01
Ford Yellow Fever 8700
5Ruben Siebkes uit ver weg, startnummer: 14.03
Case 1690
      
  15e. PikantoPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Wouter van Eijden uit Schalkwijk, startnummer: 15.12
Landini 9880
100,00100,00200,00
2Team Blacksmoke uit Bunschoten Spakenburg, startnummer: 15.01
Deutz 6806
100,00100,00
3Team Fighting White uit Andelst, startnummer: 15.08
CASE 1494
95,5895,58
4Bandito uit Oosterwolde, startnummer: 15.03
Fiat 80-90
94,6594,65
5Bertus Van Dijk uit Cothen, startnummer: 15.02
International 724
93,6093,60
6Anne vd Heiden uit Vianen, startnummer: 15.15
Case 1494
93,2693,26
7Wilco vd Brandhof uit Ederveen, startnummer: 15.14
Steyr
92,2392,23
8Menno Wennekers uit Aalsmeer, startnummer: 15.06
David Brown 990
88,3888,38
9Jeroen van Schaik uit woerden, startnummer: 15.07
Massey Ferguson 6130
86,9386,93
10Janno Heemsbergen uit Rhenen, startnummer: 15.13
John Deere 2130
74,0074,00
11Pleun Gerrits uit Rhenen, startnummer: 15.09
Inter 744
73,1173,11
12PJ Geurts uit Barneveld, startnummer: 15.05
Fiat 780
13Rein Karzein uit Hulshorst, startnummer: 15.11
Renault 94
14Klaas Kooiker uit Staphorst, startnummer: 15.10
International 844-s
15Pleun Gerrits uit Rhenen, startnummer: 15.04
Inter 744
      
  16e. klasse Jeep Track tot 3000 kgPull 1Pull 2Pull 3Totaal
1Wouter van Elst uit Stoutenburg, startnummer: 16.06
Dodge ram 2500
100,0076,42176,42
2Loonbedrijf Hoolwerf uit Eemdijk, startnummer: 16.01
Chevrolet K30
100,0071,27171,27
3Team Jordaan uit Opheusden, startnummer: 16.04
Nissan Patrol
96,6296,62
4 Gebr. Van Elst uit Stoutenburg, startnummer: 16.02
Dodge ram 2500
90,5490,54
5David Zaaijer uit Lienden , startnummer: 16.05
Nissan Patrol
89,1889,18
6Martin de Greef uit Lienden, startnummer: 16.08
Ford F250
89,1289,12
7Diekers go fast uit Eemdijk, startnummer: 16.03
GMC K1500
79,2679,26
8Diekers go fast uit Eemdijk, startnummer: 16.07
K1500 Jeep
Webdesign by RETO